دانلود کتاب در مسیر گوگل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در مسیر گوگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در مسیر گوگل

حتماً تا به حال افرادی را دیده اید که یک وب سایت بسیار زیبا دارند و محتوای نسبتاً خوبی هم در آن قرار داده اند اما بازدید کننده یا کاربری در سایت خود ندارند یا اگر هم دارند تعداد آن ها بسیار کم است. یا بسیاری از فروشگاه های اینترنتی که محصولات بسیار ارزشمندی در سایت خود قرار داده اند اما از نرخ فروش از سایت خود ناراضی هستند.

کتاب در مسیر گوگل به شما کمک می کند، کاری کنید افراد بیشتری با سایت شما آشنا شوند تا بتوانید هر چه سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید.

بگذارید کمی دقیق تر توضیح دهم. همان طور که می دانید، امروزه بسیاری از افراد نیاز خود را از طریق اینترنت بر طرف می کنند. اما سوال اینجاست که چند نفر از مردم، آدرس وب سایت شما را می دانند؟ پس چگونه با سایت شما آشنا شوند؟ خب در جواب به این سوال باید بگم که امروزه خیلی از افراد برای رفع نیاز های خود به موتور جستجوی محبوب گوگل روی می آورند. حال ما باید کاری کنیم تا زمانی که مردم در گوگل به دنبال رفع نیاز های خود هستند، وب سایت ما را پیدا کنند. تحقیقات نشان داده که ۹۰ درصد افراد بر روی نتیجه اول گوگل کلیک می کنند، پس کار ما بسیار سخت است و باید تمام تلاش خود را بکنیم تا رتبه اول نتایج گوگل را کسب کنیم.

در این کتاب شما نکاتی را یاد خواهید گرفت و به ابزار هایی مسلح خواهید شد تا بتوانید رتبه اول گوگل را کسب کنید.

 ۱۳۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-383-984-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان