دانلود کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور

  • از: سید رضی میرصادقی
  • ناشر: انتشارات سطر و قلم
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور

کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور نوشته‌ی سید رضی میرصادقی جزوه‌ای کامل است که به منظور درک عمیق‌تر مفاهیم درسی دستور زبان فارسی به رشته‌ی تحریر درآمده و با دسته‌بندی منسجمی که دارد تمامی مشکلات مربوط به این حوزه را رفع می‌کند.

آموختن دستور هر زبان به معنی آگاهی یافتن به روش علمی آن زبان است. این دانش و آگاهی منجر می‌شود تا در استفاده از زبان، عملکرد بهتری داشته باشید و زبان را به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط به کار ببرید.

با وجود این‌که در دوران تحصیل ابتدایی و سال‌های پس از آن دستور زبان فارسی همواره جزو دروس اصلی مدارس بوده‌ اما مشکلات و ابهامات دانش‌آموزان تا پایان تحصیل همچنان ادامه دارد و حتی در دوره‌ی دوم متوسطه و زمان آزمون کنکور نیز با ناتوانی دانش‌آموزان در زمینه‌ی دستور زبان فارسی مواجه هستیم.

یکی از دلایل اصلی این مشکل را می‌توان عدم انسجام و یکپارچگی کتاب‌های درسی دانست و همین موضوع منجر شد تا نیاز به نگارش کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور احساس شود. سید رضی میرصادقی تلاش می‌کند تا در این کتاب به شکلی طبقه‌بندی شده و با رعایت نهایت انسجام و یکپارچگی به رفع این مشکل و نیاز دانش‌آموزان بپردازد.

چرا باید دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور را بخوانیم؟

این کتاب خلاصه‌ای از تمام قواعدی است که در زبان فارسی به کار می‌رود و علاوه بر رفع مشکلات درسی دانستن اصول زبان فارسی وظیفه‌ی هر فارسی زبانی است و از یاد نبریم که دستور زبان فارسی یکی از موارد درسی مهم برای کسانی است که می‌خواهند در آزمون کنکور شرکت کنند و این کتاب بهترین گزینه برای تسلط بر این موضوع است.

 ۸۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6438-02-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور

برای دانلود کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور

نظرات کتاب دستور زبان فارسی دوره اول و دوم متوسطه ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور

عسل مقاره
۱۳۹۹/۴/۸
به نظرم بد نبود
فعلا که ازش راضیم👌
محمدی احمد محمودی
۱۳۹۹/۹/۱
کاش تصویری داشت
x4a4nder cage
۱۳۹۹/۷/۱۰
شروع کردم ببینم شوطوره
مشاهد همه نظرات (۳)