دانلود کتاب دنیای قهوه‌های سرد

  • از: علی شاهمیری
  • ناشر: ویبوکیا
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دنیای قهوه‌های سرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنیای قهوه‌های سرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنیای قهوه‌های سرد

در کتاب دنیای قهوه‌های سرد نوشته علی شاهمیری، شما با انواع گوناگون قهوه سرد و طرز تهیه آن‌ها آشنا خواهید شد. کار را با قهوه سرد کلاسیک شروع می‌کنیم و با اسپرسو و لته و موکا ادامه می‌دهیم.

می‌توانید با توجه به سلیقه خود از بین قهوه‌های سرد با طعم‌های گوناگون مانند نعنا، بادام، فندق، وانیل، هل، نارگیل و غیره یکی را انتخاب و تهیه کنید. همچنین در بعضی از قهوه‌ها از میوه‌های تازه‌ای مانند موز، توت‌فرنگی، پرتقال و... استفاده می‌شود. اگر به دنبال قهوه‌های مدرن و هیجان‌انگیز هستید برای شما نیز رسپی‌هایی مانند قهوه ریکوتای ایتالیایی، شیلیایی و بیسکوئیتی را داریم.

قهوه سرد روز به روز محبوبیت بیشتری بین مردم پیدا کرده است و می‌توانید انواع آن را در کافی‌شاپ‌ها میل کنید و تقریبا همه کافی‌شاپ‌ها یک نمونه سرد از انواع قهوه‌های خود مانند کاپوچینو، لته، موکا و ماکیاتو را در منو دارند.

روش‌های گوناگونی برای تهیه قهوه سرد وجود دارد. روش اول که مقداری هم زمان‌بر هست شیوه دم کردن نام دارد. در این شیوه شما قهوه را از شب قبل داخل آب خیسانده و صبح آن را میل می‌کنید. این قهوه قوی‌تر و با تلخی کمتر است. در روزهای گرم تابستان چه کسی می‌تواند صبر کند تا یک فنجان قهوه سرد آماده شود؟ شما در اصل باید جادو کنید که با این روش قهوه سریع آماده شود.

وقتی قهوه گرم درست می‌کنید، شما دو گزینه بیشتر ندارید یا از اسپرسو و یا از قهوه آماده استفاده کنید. اسپرسو گزینه بهتری برای اکثر قهوه‌های سرد است هر چند که در بعضی از آن‌ها قهوه آماده استفاده می‌شود. عضو جدایی ناپذیر رسپی‌های قهوه سرد یخ است، که در بعضی از دستورات از یخ قالبی و در برخی دیگر از یخ خرد شده استفاده می‌گردد.

فهرست مطالب

مقدمه
قهوه سرد کلاسیک
قهوه فوری سرد
قهوه سرد وانیلی
قهوه سرد آسیایی
قهوه سرد با خامه
قهوه سرد نعناعی
قهوه سرد گردو شکلات
موکا سرد
لته سرد
ماکیاتو سرد
قهوه سرد یونانی
قهوه سرد با کولا
قهوه سرد توت فرنگی
کاپوچینو سرد
قهوه سرد نارگیل
شیک قهوه
قهوه سرد موزی
شیک قهوه شکلاتی
قهوه سرد ایتالیایی
قهوه سرد شکلات پرتقالی
قهوه سرد نوتلا
قهوه سرد هل
قهوه سرد عسلی
قهوه سرد بیسکوئیتی

 ۵۳ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دنیای قهوه‌های سرد

برای دانلود کتاب دنیای قهوه‌های سرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنیای قهوه‌های سرد
نادر برجاس
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
لطفاً کتاب آموزش قهوه اسپرسو ولاته را نیز اضافه کنید باتشکر
رضا همتی
۱۳۹۷/۲/۴
Khube
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)