دانلود کتاب دنیای قهوه‌های سرد

  • از: علی شاهمیری
  • ناشر: ویبوکیا
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دنیای قهوه‌های سرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنیای قهوه‌های سرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنیای قهوه‌های سرد

در کتاب دنیای قهوه‌های سرد نوشته علی شاهمیری، شما با انواع گوناگون قهوه سرد و طرز تهیه آن‌ها آشنا خواهید شد. کار را با قهوه سرد کلاسیک شروع می‌کنیم و با اسپرسو و لته و موکا ادامه می‌دهیم.

می‌توانید با توجه به سلیقه خود از بین قهوه‌های سرد با طعم‌های گوناگون مانند نعنا، بادام، فندق، وانیل، هل، نارگیل و غیره یکی را انتخاب و تهیه کنید. همچنین در بعضی از قهوه‌ها از میوه‌های تازه‌ای مانند موز، توت‌فرنگی، پرتقال و... استفاده می‌شود. اگر به دنبال قهوه‌های مدرن و هیجان‌انگیز هستید برای شما نیز رسپی‌هایی مانند قهوه ریکوتای ایتالیایی، شیلیایی و بیسکوئیتی را داریم.

قهوه سرد روز به روز محبوبیت بیشتری بین مردم پیدا کرده است و می‌توانید انواع آن را در کافی‌شاپ‌ها میل کنید و تقریبا همه کافی‌شاپ‌ها یک نمونه سرد از انواع قهوه‌های خود مانند کاپوچینو، لته، موکا و ماکیاتو را در منو دارند.

روش‌های گوناگونی برای تهیه قهوه سرد وجود دارد. روش اول که مقداری هم زمان‌بر هست شیوه دم کردن نام دارد. در این شیوه شما قهوه را از شب قبل داخل آب خیسانده و صبح آن را میل می‌کنید. این قهوه قوی‌تر و با تلخی کمتر است. در روزهای گرم تابستان چه کسی می‌تواند صبر کند تا یک فنجان قهوه سرد آماده شود؟ شما در اصل باید جادو کنید که با این روش قهوه سریع آماده شود.

وقتی قهوه گرم درست می‌کنید، شما دو گزینه بیشتر ندارید یا از اسپرسو و یا از قهوه آماده استفاده کنید. اسپرسو گزینه بهتری برای اکثر قهوه‌های سرد است هر چند که در بعضی از آن‌ها قهوه آماده استفاده می‌شود. عضو جدایی ناپذیر رسپی‌های قهوه سرد یخ است، که در بعضی از دستورات از یخ قالبی و در برخی دیگر از یخ خرد شده استفاده می‌گردد.

 ۵۳ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
قهوه سرد کلاسیک
قهوه فوری سرد
قهوه سرد وانیلی
قهوه سرد آسیایی
قهوه سرد با خامه
قهوه سرد نعناعی
قهوه سرد گردو شکلات
موکا سرد
لته سرد
ماکیاتو سرد
قهوه سرد یونانی
قهوه سرد با کولا
قهوه سرد توت فرنگی
کاپوچینو سرد
قهوه سرد نارگیل
شیک قهوه
قهوه سرد موزی
شیک قهوه شکلاتی
قهوه سرد ایتالیایی
قهوه سرد شکلات پرتقالی
قهوه سرد نوتلا
قهوه سرد هل
قهوه سرد عسلی
قهوه سرد بیسکوئیتی

راهنمای دانلود کتاب دنیای قهوه‌های سرد

برای دانلود کتاب دنیای قهوه‌های سرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنیای قهوه‌های سرد
نادر برجاس
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
لطفاً کتاب آموزش قهوه اسپرسو ولاته را نیز اضافه کنید باتشکر
رضا همتی
۱۳۹۷/۲/۴
Khube
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)