دانلود کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1)

  • از: برزین جعفرتاش
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1)

به احتمال زیاد همۀ شما حس خوب و دوست داشتنی ساخت و به پرواز در آوردن یک هواپیمای کاغذی را تجربه کرده اید. قایق، نمکدان و هواپیما، اسباب بازی های کاغذی ای میباشند که همۀ بچه آنها را دوست دارند و بزرگترها هم با آنها کودکیشان را پشت سر گذاشته اند. حتما تا بحال سعی کرده اید که با تا کردن کاغذ چیز جدیدی بسازید اما به دلایل مختلف موفق نشده اید.

اوریگامی یا هنر تا کردن کاغذ؛ که در ایران با این نام کمتر شناخته شده میباشد (اکثر ما بیشتر با هواپیما و قایق های کاغذی با این هنر آشنا میباشیم)، شما را با دنیای پر رمز و رازی آشنا میکند که تنوع مدل های آن هیچ محدودیتی ندارند و تقریبا مدل هر جسمی را میتوان با تا کردن کاغذ ساخت.

مواد لازم جهت ورود به دنیای اوریگامی تنها کاغذ و زمان به اندازۀ کافی میباشد!

 ۹۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

چند نکته و راهنمایی
آموزش چند نوع تا
پرنده بال زن
پرنده معمولی
پلیکان
پرندۀ چرخنده
سگ سخنگو
لاک پشت
نمکدون
ستاره شانس
گل رز
قایق اریگامی
جعبۀ معمولی
ستاره تکه ای
میمون و کوه
کلاه ساده کاغذی
کلاه سامورایی
تاج
قلب
خانه کوچک
گل سوسن
قورباغه پرشی
کفش دوزک
فنجان
جعبۀ مثلثی
جعبۀ ستاره ای
پروانه
مرغ ماهی خوار
اسب
جغد
ساقۀ گل
گل لاله
گل نیلوفر آبی
جعبه شکلات
جعبۀ مستطیلی

راهنمای دانلود کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1)

برای دانلود کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1)

نظرات کتاب دنیای مرموز اوریگامی: هنر کاغذ و تا (1)

Setareh Shafiei
۱۳۹۷/۶/۱۳
چقدر ذهن ناهوشیار ما فعال کار میکنه و ما از اون بی‌خبریم. ‌. ‌. چند روز دارم فکر میکنم چقدر بد که من بلد نیستم برای فرزندانم یه قایق درست کنم و الان کاملا تصادفی این کتاب دیدم. اصلا فکر نمیکردم این هنر هست و در موردش کتاب داریم
الهه درویش
۱۳۹۴/۱۱/۲۲
به نظرم استفاده از این کتاب برای کسانی که با کودکان بیشتر در ارتباط‌اند مانند جامعه معلمان می‌تواند ارزشمند باشد و دنیای جدیدی از هنر را برای دانش اموزان بگشاید.
افتخار شعبانی
۱۳۹۹/۵/۲۳
سلام. در قسمت اوریگامی اسب توی چند مرحله اشکال داره. مثلا گفته مرحله ۴ تا ۷ را تکرار کنید در حالی که باید مرحله ۷ تا ۹ تکرار بشه. من کلی تکرار کردم تا اشتباه رو فهمیدم.
مشاهد همه نظرات (۲۲)