دانلود کتاب دو برج - جلد دوم ارباب حلقه‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دو برج - جلد دوم ارباب حلقه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دو برج - جلد دوم ارباب حلقه‌ها

کتاب دو برج اثر جان رونالد روئل تالکین، ترجمۀ بخش دوم ارباب حلقه‌ها است. از زمان نگارش کتاب تاکنون ارباب حلقه‌ها بارها تجدید چاپ شده و به زبان‌های زیادی ترجمه شده است. کتاب ارباب‌حلقه‌ها یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین کتاب‌های ادبیات در قرن ۲۱ به شمار می‌رود.

ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) رمانی به سبک خیال‌پردازی حماسی است. این مجموعه داستان ادامهٔ اثر پیشین تالکین با نام هابیت است که در همین ژانر نوشته شده بود. تالکین این مجموعه را پس از دوازده سال کار، در طى سال‌هاى 1954 تا 1956 منتشر کرد و براى او شهرتى جهانى به ارمغان آورد.

دو برج بخش دوم ارباب حلقه‌ها‌ست. زیبایی‌هایی در این کتاب هست که به‌سان شمشیر می‌شکافد و همچون فولاد سر می‌سوزاند. کتاب دو برج، داستان تک تک یاران حلقه را پس از پراکنده شدن باز می‌گوید. گروهی از یاران نومیدانه خود را برای نبرد با سائورون، دشمن پلید باستانی آماده می‌کنند و گروهی دیگر مشغول دست‌و‌پنجه نرم کردن با خیانت ایزنگارد هستند. فرودو و سام باید حلقۀ نفرین شده را برای نابودی به قلمرو فرمانروای تاریکی ببرند. راهنمای این دو در این سفر گولوم فریبکار و حریص است که شهوت حلقۀ قدرت او را مسخ کرده است.

در ۳ ژانویه سال ۱۸۹۲ در بلوم‌فونتین آفریقای جنوبی، جان رونالد روئل تالکین (John Ronald Reuel Tolkien) به دنیا آمد. ما این نویسنده بزرگ را به خاطر رمان‌های مشهور هابیت‌ها و ارباب حلقه‌های او و نیز در سال‌های اخیر به خاطر اقتباس‌های موفق سینمایی از آثارش می‌‌شناسیم.

تالکین علاوه بر کتاب‌های یادشده که معروف‌تر و شناخته‌شده‌تر هستند، آثار داستانی دیگری به نام‌های سیلماریلیون، ماجراهی تام بامبادیل و می‌رود راه پیوسته تا آن‌سو و کتاب دیگری با نام شهرت پس از مرگ در مورد موضوعی که آن‌ها را رشته افسانه (Legendarium) می‌نامید و در اصل یک اسطوره‌شناسی خیالی برای گذشتهٔ دور زمین است، نوشته‌ است.

در بخشی از کتاب دو برج می‌خوانیم:

تاریکى شدت گرفت. مه در پشت سرشان، در لابه‌لاى درختانِ آن پایین آرمیده و بر حواشى رنگ‌پریده آندوین سایه افکنده بود، اما آسمان صاف بود. ستاره‌ها بیرون آمدند. ماه که رو به بدر مى‌رفت، راه غرب را مى‌پیمود و سایه صخره‌ها سیاه بود. به پاى تپه‌هاى سنگى رسیده بودند و از سرعت گام‌هاشان کاسته شده بود، چرا که ردّ پاها را به آسانى نمى‌شد تعقیب کرد. اینجا ارتفاعات امین مویل به شکل دو یال آشفته بلند از شمال به جنوب امتداد داشت. جناحِ غربىِ هر دو یال پرشیب و دشوار، اما شیب‌هاى شرقى ملایم‌تر بود، و پرچین و چروک از آبکندهاى بسیار و دره‌هاى عمیق باریک. سه همراه تمام شب را در این سرزمین سنگى تقلاکنان راه پیمودند و از ستیغ نخستین و بلندترین یال بالا رفتند و دوباره در تاریکى یک دره عمیق پیچان، در طرف دیگر سرازیر شدند.

 ۷۹۸ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-139-8 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۹۵۰۰ ت - 15.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب سوم
فصل 1: مرگ بورومیر
فصل 2: سوارانِ روهان
فصل 3: یوروک - هى
فصل 4: چوب‌ریش
فصل 5: سوار سفید
فصل 6: پادشاه تالار زرین
فصل 7: گودى‌هلم
فصل 8: جاده ایزنگارد
فصل 9: خرت و پرت‌هاى آب‌آورده
فصل 10: صداى سارومان
فصل 11: پَلان تیر
کتاب چهارم
فصل 1: رام کردن سمه‌آگول
فصل 2: گذرگاه باتلاق‌ها
فصل 3: بسته بودن دروازه سیاه
فصل 4: ادویه‌جات و آبگوشت خرگوش
فصل 5: پنجره‌اى رو به غرب
فصل 6: آبگیر ممنوع
فصل 7: سفر به سوى چهارراه
فصل 8: پلکان کیریت آنگول
فصل 9: کُنام شلوب
فصل 10: انتخاب ارباب سام‌وایز

راهنمای دانلود کتاب دو برج - جلد دوم ارباب حلقه‌ها

برای دانلود کتاب دو برج - جلد دوم ارباب حلقه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دو برج - جلد دوم ارباب حلقه‌ها
Parham Amozekar
۱۳۹۹/۳/۱۱
اصلا خود اسم ارباب حلقه‌ها مجبورتون میکنه بخونیدش
محمد ارباب سرجو
۱۳۹۹/۲/۱۰
این کتاب هاروبایدکل نسخه هاش رابگیریدوبخونیدتابفهمیدکه چه شد وچه میخونید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)