دانلود کتاب ذهن جدید تو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ذهن جدید تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ذهن جدید تو

کتاب ذهن جدید تو نوشتۀ دنیا گودرزی، به شما کمک می‌کند تا با نگاهی نو به جهان و پیرامون‌تان بنگرید و با تغییر زاویه دید، توان مبارزه را در خود بالا ببرید و مسئولیت شادی و خوشبختی‌تان را بپذیرید و تحولی اساسی در درون و زندگی‌تان ایجاد کنید.

درباره کتاب ذهن جدید تو:

این کتاب به شما می‌آموزد تا دیدگاهی جدید به زندگی پیدا کنید. نگاهی که کمک‌تان می‌کند به مشکلات و بحران‌های زندگی‌تان متفاوت‌تر از همیشه بنگرید و از نقش قربانی خارج شوید و نسبت به این موضوع که تنها خودتان مسئول شادی و خوشبختی‌تان هستید آگاه شوید.

این اثر از شما می‌خواهد تا باورهای غلط خود در این زمینه را کنار بگذارید و در آن‌ها تغییری اساسی ایجاد کنید و باورهای صحیح مختص به خودتان را بسازید. نویسنده به شما می‌گوید که چگونه خواسته‌ها و آرزوهایتان را در ذهنتان بپرورانید و با بهره‌مندی از افکار مثبت و رفتار هوشمندانه به هدفتان دست یابید.

همۀ انسان‌ها در لحظاتی از زندگی‌شان درد و رنج و عذاب و بحران را تجربه کرده‌اند و حتی در مواردی کنترل شرایط از دستشان خارج شده است. هر زمان هر حادثه‌ای که در زندگی‌تان رخ می‌دهد باید از خودتان بپرسید حالا چی؟ باید چه کنم؟ به طور مثال شما ظرفی ارزشمند دارید که به زمین می‌افتد و می‌شکند، باید با خودتان فکر کنید حالا که افتاد و شکست، چه باید بکنید؟

خشم و عصبانیت در این لحظات کمکی به شما نمی‌کند، باید جارو و خاک‌انداز بردارید و تکه‌های شکسته را جمع‌ و اگر می‌توانید ظرف دیگری را جایگزین کنید. اما برخی اوقات دردهایی به سراغ شما می‌آیند همچون مرگ عزیز یا قربانی ماجرایی شدن یا هر درد بزرگ دیگری که باید توان مدیریت کردن و کنترل خود را در این شرایط داشته باشید. بدترین رنج از دست دادن نزدیکان مهم زندگی است. با این حال در این شرایط هم باید غم و ناراحتی را کنار گذاشت و فکری برای بهبود اوضاع کرد.

کتاب ذهن جدید تو برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به مطالب روانشناسی و خودسازی علاقه‌مند هستید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب ذهن جدید تو می‌خوانیم:

ذهن ما انسان‌ها به‌راحتی باور می‌کند و فکر کردن ما می‌تواند بر فیزیولوژی ما تأثیر بگذارد. حالا ببینید ما با ذهن خود چه کرده‌ایم! با فکرهای مثبت و منفی خود چقدر تأثیر خوب یا مخرب روی زندگی خود می‌گذاریم. اتفاق‌هایی که در زندگی همۀ ما می‌افتد؛ مثل اخراج شدن، قهر و جدایی، تصادف یا پیروزی سود و ضرر، خوشبختی یا شوربختی حاصل باورها و افکار ماست و با داشتن آگاهی می‌توانید مسیر زندگی خود را تغییر دهید.

خداوند روزی که انسان را آفرید، دخالت را از همه گرفت. کسی نمی‌تواند جای شما فکر کند، باور کند. این می‌تواند خبر خوب یا بدی باشد. بستگی به ذهن و افکار شما دارد که چگونه خودتان را تجسم می‌کنید و خودتان را چگونه می‌بینید. اگر فکر می‌کنید تمام درها به روی شما بسته‌شده کاری را نمی‌توانید از پیش ببرید. کائنات دقیقاً همین را برایتان رقم می‌زند. یا برعکس، اگر فکر می‌کنید انسان فوق‌العاده و خوش‌شانسی هستید، همین برای شما اتفاق می‌افتد. کائنات مانند غول چراغ جادو دست‌به‌سینه بالای سر شما ایستاده‌ تا ببینند از دهان شما چه کلماتی بیرون می‌آید.

شما اگر خواستار سلامتی هستید باید کلمات را درست ادا کنید. مثلاً نباید بگویید من مریضی نمی‌خواهم، باید بگویید بابت سلامتی و کار کردن درست تمام اعضای بدنم شکرگزارم. یا نباید بگویید نمی‌خواهم فقیر باشم، باید بگویید ثروت فراوانی می‌خواهم. قدرت کلمات بسیار بالا است، پس باید بدانیم چگونه کلمات را عنوان کنیم. ذهن بشر مدام در حال فرستادن ارتعاش است. هر چه ارتعاش شما قوی‌تر باشد جذب قوی‌تری را انجام می‌دهید.

 ۵۶ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-746519-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: باور چیست؟
فصل دوم: باورهای خود را درست بسازید؛ بدون ترس!
فصل سوم: قانون جذب و کائنات
فصل چهارم: تجسم‌سازی خواسته‌ها
فصل پنجم: افکار مثبت و منفی
فصل ششم: رفتار هوشمندانه

راهنمای دانلود کتاب ذهن جدید تو

برای دانلود کتاب ذهن جدید تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ذهن جدید تو

نظرات کتاب ذهن جدید تو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.