دانلود کتاب راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی)

  • از: نسترن نصرت زادگان
  • ناشر: نشر پلک
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی)

ترجمه شعر شاعران دنیا و ایران

کتابی که پیش رو دارید گلچینی است حاوی یکصد و بیست قطعه ی منتخب از شعرهای شاعران متقدم و متأخر ایران و جهان که در سیر مطالعات و تفحصات خویش در آثار ادبی جهان به ارزش فرامکانی و فرازمانی آنها پی بردم. نکته ی مهمی که مرا در این هدف والا ترغیب نمود نگرش و احساسی بود که از خواندن و اندیشیدن به شعرها در من باز آفرینی میشد. حسی پنهان و بگونه ای مشترک با خالقان این آثار ارزشمند که با زیبایی و ظرافتی خاص، احساسات و دیدگاه های خود را در اشعارشان منعکس نموده اند.
در حقیقت، ارتباط من با این اشعار تا حدی بود که مضامین آن را تجلّی افکار خویش می انگاشتم که از زبان دیگری بازگو شده است. از این رو به جمع آوری پاره ای از این اشعار پرداخته و به ترجمه ی آنها اقدام نمودم.
از سوی دیگر، چنین پنداشتم که شاید دیگران نیز چون من از خواندن و حفظ این قطعات لذت برده و بگونه ای در برخی خوانندگان به تحول فکری بیانجامد. آثاری که در تلطیف احساسات انسانی نقش بسزایی داشته و زیبایی های هستی و مظاهر گوناگون خلقت
را بیش از پیش فرا روی او نهاده و دیدگاه انسان را نسبت به عالم درون و جهان برون ژرف تر میسازد.

 ۲۷۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-235-057-5 

چاپ ۱۳۸۸: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی)

برای دانلود کتاب راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز گل سرخ: ترجمه شعر شاعران جهان (دو زبانه انگلیسی و فارسی)
محمود مومنایی
۱۳۹۴/۹/۲۳
عالی بود کلی استفاده کردم متشکرم
salim darvishzahi
۱۳۹۸/۱۰/۶
خیلی عالی هست
shabnam bahmani
۱۳۹۶/۱۰/۱۸
بسیار مختصر، مفید و شیرین. سپاس فراوان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)