دانلود کتاب راز یک خیانت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز یک خیانت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز یک خیانت

کتاب راز یک خیانت نوشته‌ی فاطمه سادات موسوی، داستان دختری زیبا به نام صدف را به تصویر می‌کشد که در انتظار کامران مرد رویاهایش است تا از سفر بازگردد. صدف خوشبختی خود را تنها در کنار او می‌بیند اما کامران شیفته‌ی دختری به نام شورانگیز است.

رمان عاشقانه‌ی راز یک خیانت با متن نامه‌ی صدف به کامران آغاز می‌شود که با نام شورانگیز برای او می‌نویسد. صدف می‌خواهد این نامه را روز بعد برای کامران ارسال کند اما یلدا وارد می‌شود و به او خبر می‌دهد که دکتر کامران به ایران بازگشته است. صدف از خبر هم خوشحال و هم نگران می‌شود؛ چراکه شورانگیز حقیقی فوت کرده و کامران از این ماجرا بی‌خبر است. صدف که می‌ترسد با افشای حقیقت، کامران را برای همیشه از دست بدهد، تصمیم می‌گیرد مدتی دیگر به این نامه‌نگاری‌ها ادامه دهد اما همه‌چیز طبق نقشه‌ی این دختر جوان پیش نمی‌رود و... .

در بخشی از کتاب راز یک خیانت می‌خوانیم:

صدف با سینی از چای وارد سالن شد و فنجان چای را مقابل او روی میز گذاشت و در برابرش بر روی مبل نشست. آقای کاویانی با داشتن موهایی جو گندمی پیرتر از سنش به نظر می‌رسید و این پیری زودرس نتیجه‌ی فعالیت بی‌وقفه او در شرکت بود و او با اینکه سینا در انجام کارهای شرکت با او همکاری نکرده و بی میلی نشان داده بود و هیچ کاری را بهتر و دوست داشتنی تر از بیکاری نمی‌دانست اما باز هم با او تندی و بد خلقی نمی‌کرد و بر این عقیده بود که او هنوز اول راه است و بالاخره مسیر زندگی‌اش را خودش انتخاب می‌کند فقط دعا می‌کنم آن زمان که قصد دارد مسیر زندگیش را انتخاب کند در آن انتخاب سرنوشت ساز، نصیحت‌ها و تجربه‌های زندگیم به کمک او بیاد و آقای کاویانی با تمام این اوصاف و تنهایی در انجام کار، شرکت او یکی از سودآورترین شرکت‌ها و خود او یکی از موفق‌ترین مهره‌ها در بیزنس بود و همه‌ی سعی و تلاش‌های روزمره او فقط برای رفاه و آسایش خانواده‌اش بود تا در این صورت شاید بتواند یکروزی خاطره‌ی تلخ و غمگین دوران بچگی خود را که شاهد کتک و فحش و ناسزا و بدخلقی پدر و طلاق مادر و محروم از دستان گرم پدر که نتیجه‌ی همه‌ی این تلخی‌ها فقر مالی و ناتوانی پدر بود را بتواند از خاطرش پاک و جبران کند.

آقای کاویانی چای را سر کشید و لبخند رضایت بر لب آورد و گفت: موفق باشی دخترم.

سالن را ترک کرد و مادر لبخندی بر لب آورد و بی مقدمه گفت: نبودی ببینی که کامران واسه‌ی خودش چه مردی شده، یه جوان زیبا و مملویی از انرژی که من خیلی کم تو جوونای حالا می‌بینم. پزشک جوانی که باعث افتخار... .

صدف ادامه‌ی صحبت‌های مادر را نمی‌شنید چرا که فقط صدای طپش قلب‌اش را می‌شنید و بر روی گونه تب دارش از عطش عشق مردی که تمام حس‌های زیبا و مملو از عشق و دلدادگی‌های نوجوانی و جوانی‌اش که در وجود او خلاصه می‌شد دستی کشید خوب می‌دانست که تا این زمان که نفس می‌کشد و در میان ازدحام انسان‌های ناشناخته گام بر می‌دارد همه برای او فقط شما باقی خواهند ماند و تنها کامران بود که اگر فقط برای یک لحظه حاضر می‌شد برق چشمان پر تمنای صدف را احساس و درک کند او خودش و کامران را در حصاریی فولادی و سخت که از قطرات اشک عاشقان ساخته شده است به حبس ابد محکوم می‌کرد و به جسم بی جان خود با نگاه گرم کامران جانی تازه می‌بخشید و برای آغوش او تا لحظه‌ی مرگ، نه اصلاً تا جایی که دوباره همه‌ی انسانها زنده می‌شوند باز خواهد گذاشت.

 ۵۴۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6113-13-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۸۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز یک خیانت

برای دانلود کتاب راز یک خیانت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز یک خیانت

نظرات کتاب راز یک خیانت

ketab khan
۱۴۰۰/۱/۲۵
توجیه و بهانه. نقطه یکی از اولین، تاثیرگذارترین و مهم‌ترین بخش داستانه. مثل حافظ، سعدی و خیلی آثار دیگه که کلاسیک هم هستن. اگر غیر از این بود جذابیت خودشون رو از دست می‌دادن و ضعفشون محسوب می‌شد. حتی در کتب درسی اولین علامتی که یاد می‌دن نقطه است.
نقطه فهم و خوندن جمله رو راحت و متن رو زیبا و یک
دست می‌کنه. به خواننده فرصت مکث و تفکر می‌ده و حتی جمله بندی و رساندن منظور راحت تر می‌شه.
مشخصه اصلا نمی‌دونی نقطه چیه و اصلا اثر کلاسیک یعنی چی. بر چه اساسی کلاسیکه؟
لیلا سرگو
۱۳۹۹/۴/۲۸
من تازه شروع به خواندن کتاب کردم ولی در همین اول کتاب گله دارم که چرا نویسنده بیان روان را با لغات سنگین فارسی آغشته کرده به طوریکه جایی از نوشتاری (خونمون) و جایی (خانه یمان) استفاده کرده و این باعث میشه به صورت روان خونی به انشاء خونی تبدیل بشه و من اصلا نمی‌پسندم
جالب نبود
کتاب رو تمام کردم ولی اصلا نپسندیدم چون خیلی از واقعیت به
Capoeira Kiev
۱۳۹۹/۳/۱۴
نقطه در ادبیات کلاسیک خوب نیست در جواب فردی که گفته رمان نقطه ندارد. من خودم واقعاً بگم اگر بخوام نقطه بزارم. کل متن را به هم می‌ریزه.
مشاهد همه نظرات (۳)