دانلود کتاب راهنمای استفاده از آقایان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای استفاده از آقایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای استفاده از آقایان

کتاب راهنمای استفاده از آقایان نوشته‌ی وجیهه قربان زاده، شما را با دنیای شیرین و فرهادهای امروز آشنا می‌سازد و با ایجاد دیدی نو در روابط زناشویی به شما کمک می‌کند تا بتوانید نسبت به شوهر خود شناخت بهتری داشته باشید و او را عاشق خود کنید.

اگر از گفتگوهایی که با جنگ و جدال خاتمه پیدا می‌کنند خسته شده‌اید، در این کتاب روش‌هایی آسان به شما گفته می‌شود تا بتوانید به روش صحیح با همسرتان گفتگو کنید و گفتگوی موفقی را داشته باشید. نیازی نیست خواسته‌های خود را از بین ببرید و آن‌ها را از همسرتان پنهان کنید؛ این کتاب به شما روش‌هایی را پیشنهاد می‌کند که بی‌شک با عمل کردن به آن‌ها به خواسته‌های صحیح خود می‌رسید.

اگر به دنبال این هستید که بتوانید با خانواده‌ی همسر خود رابطه‌ی خوبی داشته باشید، در قسمت (مادر شوهر رویایی من) می‌آموزید که چگونه می‌توانید با مادر شوهرتان رفتاری صمیمانه و رابطه‌ای عالی داشته باشید. در بخش پایانی با خواندن فصل زنان هوشمند شما موفق می‌شوید که به نقاط ضعفتان غلبه کنید و زنی قدرتمند شوید. راهنمای استفاده از آقایان شما را با ساده‌ترین روش‌ها آشنا می‌کند و راهنمایی است برای شما در جاده‌‌ی زندگی.

در بخشی از کتاب راهنمای استفاده از آقایان می‌خوانیم:

اگر موقع خرید کردن با همسرت دعوات می‌شه، و موقع خرید کردن هر دوی شما ناراحتین، باید بگم این بخش از کتاب خیلی می‌تونه بهت کمک کنه تا دیگه موقع رفتن به بازار مشکلی نداشته باشی.

اگر قرار باشه به مجلس عروسی بریم، اول به ما خبر میدن و ما رو دعوت می‌کنن، داخل کارت دعوت زمان و مکان مجلس نوشته شده و ما برای اون روز خودمونو آماده می‌کنیم، و سعی می‌کنیم اون روز وقتمونو آزاد کنیم تا بتونیم در مجلس عروسی شرکت کنیم. اما اگر نه کارت دعوتی برای ما بفرستن و نه خبری به ما بدن و همون روز که قراره عروسی برگزار بشه، به ما خبر بدن ما باز هم می‌تونیم خودمونو آماده کنیم! شاید بتونیم به عروسی خودمونو برسونیم اما شاید نتونیم خیلی از کارهامونو انجام بدیم. چون ما از قبل نمی‌دونستیم و نتونستیم برنامه‌ریزی کنیم.

این موضوع در مواقع رفتن به بازار هم اتفاق میفته، اگر می‌خوای با همسرت به بازار بری، چند روز قبل به همسرت اطلاع بده و ازش بخواه که یک روز برای تو زمان بذاره، قبل از اینکه به بازار برید، هدفتو مشخص کن که برای خرید چه چیزی به بازار میری، مثلاً: خرید کیف و کفش.

وقتی که برای خرید به بازار میری، سعی کن به مغازه‌هایی بری که چیزی که می‌خوای بخری رو دارن، و سراغ مغازه‌های دیگه برای دیدن بقیه اجناس نری. البته درسته که بازارها مکان‌های جذابی هستن اما برای دیدن اون‌ها بهتره با فرد دیگه‌ای به بازار بری. مثل خواهر یا مادرت.

 ۹۶ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6535-10-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: شیرین و فرهادهای امروز
یک لحظه صبر کن
فصل دوم: چگونه زنی دوست‌ داشتنی برای همسرم باشم؟
رفتارهای آزاردهنده
غار تنهایی
شوهرداری
روش صحیح صحبت کردن با آقایان
همسری دوست‌داشتنی برای شوهرت باش
8 انتظار بی‌جا از آقایان
فوت و فن شوهرداری
فصل سوم: زندگی رویایی
نامه‌ای برای خودم
مردهایی که در خانه کار می‌کنند
مادر‌شوهر رویایی من
خواهر شوهر رویایی من
مردان جذب چه چیزهایی می‌شوند
لطفاً شکاک نباشید
روش‌های سازگاری با آقایان
خوشبخت‌ترین زن دنیا
میان وعده‌های عاطفی
نه به بی‌توجهی، و آری به توجه کردن
سیاست‌های زنانه
اشتباهات زنانه
مراقبت‌های ویژه برای آقایان
چه اتفاقی می‌افتد وقتی از مردها قدردانی نمی‌کنیم؟!
پنج سوالی که نباید از مردها بپرسید
مچ گیری مثبت
بیوگرافی آقای (مرد)
فصل چهارم: زنان هوشمند
گام اول: یک هم صحبت خوب باشی
گام دوم: تقویت کردن عزت نفس
گام سوم: وقت شناس و موقعیت شناس باش
گام چهارم: مخالفت کردن به شیوه مناسب
گام پنجم: دیگران را با نام خودشان صدا بزنید
گام ششم: ازدیگران تعریف و تمجید کن
گام هفتم: مراقب حرف هایتان باشید
گام هشتم: درزمان حال زندگی کنید
گام نهم: دوستانه رفتار کنید
گام دهم: قدرت لبخند
گام‌هایی برای بالابردن اعتمادبه نفس
گام اول: داشتن انگیزه کافی
گام دوم: مثبت اندیشی
گام سوم: ارتباط با افرادی که اعتماد‌به‌نفس بالایی دارند
گام چهارم: کارها تو با علاقه انجام بده
گام پنجم: گام آخر
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب راهنمای استفاده از آقایان

برای دانلود کتاب راهنمای استفاده از آقایان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای استفاده از آقایان

نظرات کتاب راهنمای استفاده از آقایان

ندا نجف زاده
۱۳۹۸/۲/۲
بنظر من خنده داره ک این کتاب اینقد سکسیسم نوشته شده اونم تو جامعه‌ای که زنان دوشادوش مردان کار میکنن و حتی حقوق و درامد بیشتری از شوهرشون دارن. بنظر من این کتاب باید اپدیت بشه واسه صد سال پیش اوکی بوده ولی الان دیگه کاربردی نیست‌. اصلا خوندنشو توصیه نمیکنم. بنظر من تو جامعه مردسالار ما نوشتن این کتابا باعث بیشتر شدن مردسالاری میشه. به هیچ عنوان توصیه نمیکنم بخونید
روح الله تقدسی
۱۳۹۷/۴/۱۷
کتابی بی‌نظیر که به نظرم خوندنش برای هر خانمی لازمه البته آقایون هم می‌تونند به صورت مهندسی معکوس از کتاب استفاده کنند و دیدگاه خانم‌ها را در مورد خودشون بدونند تا بهتر. بتونند رفتار کنند.
Dina Ebrahimi
۱۳۹۹/۱/۱۲
خیلی کتاب خوبیه برای افرادی که مثل من گاهی از توهم بودن همسرشون یا سکوتشون دلخور میشن نشون میده ک این تم رفتار آقایون تو موارد خاص و موقعیت‌های مختلف چطوریه و همیشه از روی بی‌توجهیشون نیست
مشاهد همه نظرات (۱۲)