دانلود کتاب راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English

  • از: Angela Burt
  • ۷۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English

این کتاب تنها مرجعی است که به تمام شیوه‌های املایی، دستور زبان و نشانه‌گذاری اشاره کرده و در سراسر کتاب توضیحات روشن و جملات نمونه از کاربرد کلمات وجود دارد. این کتاب امکان دسترسی سریع به حل مشکلات تلفظ، املا و دستور زبان در طول روز را فراهم می‌کند. کتاب انگلیسی صحیح از A تا Z برای کمک به حل رایج‌ترین مشکلات زبان انگلیسی طراحی شده است. این کتاب در قالب یک مرجع با نمونه‌ها و توضیحات اشتباهات در مورد ساخت‌وساز جمله، املا، نقطه‌گذاری و دستور زبان می‌باشد.

در کتاب The A-Z of Correct English به بررسی اشتباهات و اشکالات رایج و متداول در به کارگیری زبان انگلیسی از سوی غیر انگلیسی زبان ها پرداخته شده است. در این کتاب شما با نحوه‌ی صحیح بیان، نگارش و کاربرد درست این اصطلاحات و تعبیرات و نیز جملات آشنا می شوید. کتاب دیگری که در سرزمین زبان از این سری منتشر شده کتاب Common Mistakes in English هست که این کتاب نیز به نوبه‌ی خود بسیار مفید و موثر می باشد. خطاهای رایج زبان انگلیسی تنها به شیوه کاربرد گرامر انگلیسی صحیح خلاصه نمی شود. بلکه نحوه‌ی پرسیدن سوالات، به کارگیری درست واژگان در جای مناسب و نیز لحن نوشتار هم شامل این خطاها و اشتباهات می باشد. در این کتاب به این گونه مشکلات رایج افراد غیر انگلیسی زبان پرداخته شده است. در واقع اهمیت این کتاب در این است که از دید غیر انگلیسی زبان ها به نکات و اشتباهات رایج در انگلیسی پرداخته می شود و نحوه صحیح استفاده از لغات در جای مناسب خود را نیز به شما آموزش می دهد. این نکته بسیار مهم و اساسی است چراکه اکثر زبان آموزان در این مورد با مشکل روبرو هستند و استفاده درست از کلمات را نمی دانند. از این رو این کتاب با ارزش را در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید این مشکلات را از پیش روی خود بردارید.

 ۲۰۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
چاپ ۱۳۸۰، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English

برای دانلود کتاب راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای اشتباهات رایج انگلیسی - The A-Z Correct English
فاطمه مینوی
۱۳۹۵/۱/۱۵
واقعا کتاب خوبیه و خیلی کاربردی. برای من خیلی مفید بود
آسمان آبی
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
متشکرم عالی بود.
pegah khaleghy
۱۳۹۴/۵/۲۲
عالیه به درد بخوره ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۵)