دانلود کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل

کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل، تالیف عبدالله قاسمیان دستجردی، راهنمای مفیدی برای تشخیص عیب عموم موتورهای دیزل از دو سیلندر تا دوازده سیلندر با روشی ساده و منظم است.

در بخش اول کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل (Guide Of Damage Finding In Diesel Enginess)، ابتدا کلیه معایب در عموم موتورهای دیزل معرفی می‌شود؛ در بخش دوم تمام عللی که باعث ایجاد آن معایب می‌گردد معرفی شده و در نهایت در بخش سوم هر عیب با علل احتمالی بوجود آمدن آن ارائه می‌شود. 

بدین ترتیب کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل این امکان را به استفاده کننده می‌دهد که بتواند به صورت مشخص و تفکیک شده با معایب موتورهای دیزل؛ علل پیدایش و روش تشخیص آن‌ها آشنا شده و در نهایت اقدام به تعمیر و رفع نقص نماید. 

این کتاب حاصل تجربه و مطالعه فنی پنجاه ساله عبدالله قاسمیان دستجردی در بخش زرهی نیروی زمینی ارتش و کارخانجات ملی و دولتی و مسئولیت تعمیر، نگهداری و برنامه‌ریزی ماشین آلات سبک و سنگین ترابری و صنعتی است و از این منظر می‌تواند مورد توجه و استفاده اساتید ارجمند و دانشجویان عزیز رشته‌های فنی مهندسی و تعمیرکاران محترم موتورهای دیزل قرار گیرد.

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش اول: فهرست کلیه معایب در موتورهای دیزل، در 17 قسمت
بخش دوم: فهرست کلیه علت‌های معایب، در 63 قسمت
بخش سوم: عیب‌یابی

 ۵۸ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-6247-52-0 

چاپ ۱۳۷۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل

برای دانلود کتاب راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای عیب‌یابی موتورهای دیزل
ABBAS NIKEISH
۱۳۹۸/۱/۱۴
مطالب همشون تیتروار هستن وتوضیحی وجودندارد
پشیمون شدم ازخریداین کتاب....
مهدی تبریزی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
مطالب صرفا لیست وار و بدون توضیح مفید و روش حل بیان شده بود .
محمد غریبی
۱۳۹۷/۱۰/۳
مطالب تکراری بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)