دانلود کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 207i

  • از: ایران خودرو
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 207i و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 207i و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 207i

در طراحی خودرو زیبا و اسپرت 207آی از آخرین تکنولوژی های روز استفاده شده است. 207آی به دلیل چالاکی و قابلیت های دینامیکی بالا، مصرف سوخت پایین، قیمت مناسب، استفاده از موتور با قدرت بالا و مطابقت با استانداردهای روز اروپا از محبوبیت ویژه ای چه در میان جوانان و چه در میان خانواده ها در سطح جهان برخوردار شده است. پژو 207آی با ظاهری چالاک و استایلی زیبا و نمای داخلی شکیل، احساس آرامش و وقار خاصی را به سرنشینان خویش می دهد. در طراحی و تولید پژو 207آی از جدیدترین دستاوردهای فنی و مهندسی دنیا استفاده شده است. در ایران با سطح تجهیزات فول آپشن و در نوع گیربکس دستی و اتوماتیک به بازار عرضه می شود. 207آی علاوه بر ایران خودرو در کشورهایی که شریک تجاری پژو محسوب می شوند از قبیل برز‫یل، آرژانتین، مالز‫ی، چین نیز تولید و عرضه و می شود.
207آی با توجه به نوع جاده های کشور، نوع سوخت موجود درکشور و آب و هوای مناطق مختلف ایران، متناسب سازی شده و با این موارد کاملاً همخوانی دارد. مصرف سوخت پائین موتور TU5 در کنار قدرت موتور بالای آن از جمله مزایای 207آی است.
شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو، کیفیت 207آی را تضمین می کند. دوام و عمر بالای قطعات خودرو می تواند در کاهش هزینه های نگهداری 207آی بسیار موثر باشد.

فهرست مطالب

نمای بیرونی خودرو
کلید کنترل از راه دور
مخزن سوخت
در موتور
صندوق عقب
نمای داخل خودرو
کنترل ها
تنظیمات صندلی جلو
تنظیم فرمان
تنظیم آینۀ بیرونی
تنظیم آینۀ داخلی
کمربند ایمنی
دسته راهنما
برف پاک کن ها
تهویه
جلو آمپر
چراغ های اخطار
استارت
گیربکس اتوماتیک
نمایشگر جلو داشبورد

 ۱۲۱ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 207i

برای دانلود کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 207i و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کامل خودروی پژو 207i
مسعود عالیپورحقیقی
۱۳۹۷/۹/۵
ممنون
مهران رضایی فرد
۱۳۹۷/۶/۳۰
عالیییی
nika radmehr
۱۳۹۷/۲/۱۱
مفید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)