دانلود کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405

  • از: ایران خودرو
  • ۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405

پژو 405 که در سال 1988 عنوان بهترین خودرو سال اروپا را به خود اختصاص داد یکی از پرفروش ترین خودروهای ساخته شده در کشور است که به دلیل برخورداری از مزایایی همچون ایمنی بالا، مصرف سوخت و آلایندگی پایین، خدمات پس از فروش آسان و در دسترس، قیمت مناسب، اتاق جادار و فرمان پذیری عالی به عنوان یکی از محبوب ترین و مطرح ترین خودروهای ایرانی شناخته می شود.
موتور نرم و کم صدای این خودرو 4 سیلندر بوده و با حجم 1800 سی سی، تلفیقی از قدرت و کشش مناسب را به همراه مصرف سوخت کم و آلایندگی پایین در اختیار قرار می دهد.
پژو 405 جی ال ایکس از امکانات فنی و رفاهی روز دنیا همچون موتور انژکتوری با مدیریت الکترونیکی، شیشه های برقی، کولر، فرمان هیدرولیک و آینه های برقی سود می برد که این تجهیزات و امکانات به همراه سایر موارد ذکر شده، باعث موفقیت چشمگیر این خودرو در بازار ایران شده است.
405 جی ال ایکس دارای بدنه ای بسیار ایمن است که در عین جذب ضربات وارده در تصادفات به واسطه نقاط جاذب انرژی، از استحکام بسیار زیادی در بخش اتاقک سرنشینان برخوردار است که اجازه تغییر شکل آن و ورود صدمه به سرنشینان را نمی دهد.

 ۱۰۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

خودروی شما در یک نگاه
قبل از رانندگی
رانندگی
نگهداری خودرو
فوریت های فنی
اطلاعات فنی
فهرست الفبایی

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405

برای دانلود کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کامل خودروی پژو 405

نظرات کتاب راهنمای کامل خودروی پژو 405

حمزه بابانژاد
۱۳۹۷/۱/۷
مطالعه این کتاب راهنماودیگرکتب مشابه کسب آگاهی علمی وفنی وعلوم لازم برای رانندگی اصولی وداشتن اعصاب وروان سالم ونشاط درون وبرون بارعایت مصالح یادآوری شده درکتاب است. بعبارت دیگر وقتی مابابکاربستن آموزه‌های کتاب رفیقی مهربان به ماشینمان باشیم اونیزرفتاری مهرورزباماخواهدداشت. یقینا"..
علی صالحی
۱۳۹۸/۷/۱۸
بهتر اول یه نگاهی به خودروهای ساخت روز آلمان بکنید بعد در مورد ۴۰۵ از تکنلژی روز دنیا حرف بزنید
Yusef Dehani
۱۴۰۰/۲/۲۰
سلام وقت بخیر
از برنامه نویس این کتاب سپاسگزارم 🌺
مشاهد همه نظرات (۸)