دانلود کتاب راهنمای کامل خودرو باردو

  • از: ایران خودرو
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل خودرو باردو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل خودرو باردو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کامل خودرو باردو

دفترچه راهنمای کامل خودرو بار دو شامل بخش‌هایی از جمله معرفی قبل از رانندگی، رانندگی با خودرو، شرح تجهیزات خودرو، فوریت‌های فنی است.

پیکان باردو یکی از محبوب‌ترین خودرو‌های وانت در ایران است و توانسته است رضایت کاربران خود را به خوبی جلب نماید. از جمله مزیت‌های این محصول استهلاک پائین، دسترسی آسان و ارزان به لوازم یدکی و همچنین سهولت نگهداری خودرو است. به منظور افزایش ایمنی وانت باردو، تغییرات و اصلاحاتی در خودرو اعمال شده است که علاوه بر بهبود عملکرد محصول، افزایش رفاه سرنشینان را نیز به دنبال داشته است.

با تمام افزایش‌های ایمنی در آن ولی متاسفانه هنوز از نظر ایمنی مناسب نمی‌باشد و بیشترین آمار حوادث ترافیکی در کشور مربوط به خودرو‌های پراید، وانت پیکان و وانت نیسان بوده و از نظر پلیس این خودرو‌ها ایمن نیستند.

وانت باردو، خودرویی برای کار با حداقل سرمایه گذاری و هزینه نگهداری است که برای صاحبان مشاغل مختلف از جمله تجار، کسبه، کشاورزان و باربران، ابزاری کارآمد و مفید به شمار می‌رود. از جمله مزیت‌های وانت باردو استهلاک پائین، دسترسی آسان و ارزان به لوازم یدکی و هم‌چنین سهولت نگهداری خودرو است.

تولید این خودرو در اسفند ۹۱ توسط پلیس به دلیل نا‌امن بودن متوقف شد و پس از سال‌ها تولید محصولات خانواده پیکان در ایران به پایان رسید و بعد در اردیبهشت ۹۲ پس از نصب ترمز abs و تغییر در شکل ظاهری در قسمتهای سپر و بغل دری‌ها و تغیر چراغ‌ها به کریستالی به عرصهٔ تولید باز گذشت. و در ‌‌‌نهایت در اسفند ۹۳ تولید پیکان وانت پس از ۱۰ سال از توقف تولید پیکان سواری متوقف شد و به جای آن وانت آریسان (کاریا) تولید شد.

 ۹۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

خودروی شما در یک نگاه
قبل از رانندگی
رانندگی
نگهداری خودرو
فوریت‌های فنی
اطلاعات فنی
فهرست الفبایی

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کامل خودرو باردو

برای دانلود کتاب راهنمای کامل خودرو باردو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کامل خودرو باردو

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مهدی احمدی
۱۳۹۶/۹/۲۹
عالی
اسماعیل بزرگمهر
۱۳۹۶/۵/۱۴
خیلی خوبه، که کتابچه رو در کتابراه قرار دادید۰
محمد نقی لو
۱۳۹۹/۸/۱۵
با تشکر عالی بود خیلی کمکم کرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)