دانلود کتاب رعد و برق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رعد و برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رعد و برق

کتاب رعد و برق نوشته‌ی استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، به چگونگی ایجاد رعد و برق و خساراتی که ممکن است به بار بیاورد، می‌پردازد.

موضوع کتاب رعد و برق (L'orage) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب، آب و هوای مختلف، به خصوص رعد و برق را بررسی می‌کند و نکاتی را که کودکان باید هنگام وقوع آن رعایت کنند، شرح می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب رعد و برق برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و جالب است و اطلاعات خوبی را به آنان درباره رعد و برق می‌دهد.

در بخشی از کتاب رعد و برق می‌خوانیم:

دو هزار رعد و برق به طور منظم در جهان رخ می‌دهد. برخی نقط بیشتر در معرض رعدوبرق قرار دارند. در کوه‌ها شیب کوه به هوای گرم کمک می‌کند تا سریع‌تر به طرف بالا حرکت کند و ابر قدرتمند کومولونیبوس سریع‌تر شکل بگیرد؛ بنابراین رعدوبرق می‌تواند بسیار سهمگین‌تر و شدیدتر باشد.

به لطف ماهواره‌ها و بالن‌های هواشناسی، هواشناسان وضعیت آب‌وهوا را پیش‌بینی می‌کنند. گزارش‌های هواشناسی برای همه واضح است، به‌ویژه برای خلبان‌ها. برای هواپیمایی که می‌تواند با قدرت از چاله‌های هوایی عبور کند، عبور از یک کومولونیبوس مشکلی نیست.

 ۲۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-95-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رعد و برق

برای دانلود کتاب رعد و برق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رعد و برق

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.