دانلود رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان

  • از: فاطمه ولی نژاد
  • ۲۲۹ رای
  • برای دانلود قانونی رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان

رمان جان شیعه، اهل سنت، با رویکرد وحدت شیعه و سنی و به منظور استفاده تمام اقشار جامعه به قلم خانم فاطمه ولی‌نژاد توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به اهتمام اهتمام مؤسسهٔ علمی- فرهنگی سدید به صورت رایگان منتشر شده است.

در مقدمه این کتاب خواهید خواند:

هرآنچه در این صفحات سراسر سرمستی نگاشته ام، از جام جملاتی جانانه تا نغمه ناله هایی غریبانه، همه از افاضه فضل خدا بوده و عطر عنایت اهل آسمان و در این میان، این سرانگشتان سراپا تقصیر، تنها توفیق نگارش یافته اند.

تقدیم به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشأن اسلام، حضرت محمد مصطفی و هدیه به تمامی نور چشمانم از عزیزان اهل تسنن و تشیع

در بخش هایی از متن این رمان خواهید خواند:

آسمان مشکی بندر عباس پر ستاره‌تر از شب‌های گذشته بود. باد گرمی که از سمت دریا می‌وزید، لای شاخه‌های نخل پیچیده و عطر خوش هوای جنوب را زنده می‌کرد. آخرین تکه لباس را که از روی بند جمع کردم، نگاهم به پنجره طبقه بالا افتاد که چراغش روشن بود. از اینکه نمی‌توانستم همچون گذشته در این هوای لطیف شب‌های آخر تابستان آسوده به آسمان نگاه کنم و مجبور بودم با چادر به حیاط بیایم، حسابی دلخور بودم که سایه‌ای که به سمت پنجره می‌آمد، مرا سراسیمه به داخل اتاق بُرد و مطمئنم کرد که این حیاط دیگر نخلستان امن و زیبای من نیست.
از شش سال پیش که دیپلم گرفته و به دستور پدر از ادامه تحصیل منع شده بودم، تمام لحظات پُر احساس غم و شادی یا تنهایی و دلتنگی را پای این نخل‌ها گذرانده و بیشتر اوقاتِ این خانه نشینی را با آنها سپری کرده بودم، اما حالا همه چیز تغییر کرده بود....

 ۶۰۱ صفحه، ۹۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان

برای دانلود رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان
shiva moghaddam
۱۳۹۶/۴/۱۹
سلام
من دانشجوی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی تهران هستم و چون مسئله وحدت شیعه و سنی در این عصر بسیار مهمه پیشنهاد میکنم حتما کتاب رو مطالعه کنید
جذاب‌ترین کتاب وحدتی بود که تا الان خونده بودم 👍
شیما روزبهانی
۱۳۹۶/۷/۱۲
سلام. کتاب خیلی قشنگ و جالبی بود. فقط توصیفات بیش از اندازه استفاده شده بود و حجم کتاب را زیاد کرده بود. پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید. ارزش خوندن داره
سید یوسف حسینی
۱۳۹۶/۸/۲
داستان زیبایی بود تکرار جملات عاشقانه اگر چه شیرین بود ولی زیادیش داستان رو بیمزه میکنه در کل خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸۴)