دانلود کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک

  • از: بهروز گردان
  • ناشر: انتشارات روزاندیش
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک

کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک نوشته بهروز گردان، در زمینه روابط همبستگی پارامترهای مکانیک خاک با توجه به منابع مطالعاتی موجود به صورت رفرنس‌وار نسبت به هر پارامتر و با ذکر مثال تهیه شده است. مطلعه این اثر به مهندسان عمران پیشنهاد می‌شود.

مکانیک خاک شاخه‌ای از مهندسی می‌باشد که به بیان رفتار خاک می‌پردازد. علم مکانیک خاک همانند مکانیک سیالات جامدات نیست و علتش این است که خاک محیطی متفاوت و سازمان یافته از سیالات و ذرات مختلف یا گاهی مواد آلی، مایعات، گازها و... است. مکانیک خاک، مثل مکانیک سنگ، پایهٔ علمی واجب برای کاوش و طراحی در مهندسی خاک و پی، یکی از زیرشاخه‌های مهندسی عمران، را فراهم می‌کند.

 ۱۴۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-4381-07-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک

برای دانلود کتاب روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روابط همبستگی در مکانیک خاک و ژئوتکنیک