دانلود کتاب روان درمانی انگیزشی

  • از: حسین صاحبدل
  • ناشر: انتشارات جالیز
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روان درمانی انگیزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روان درمانی انگیزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روان درمانی انگیزشی

حسین صاحبدل در کتاب روان درمانی انگیزشی بیان می‌کند که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها نیازی به دارو نیست و تنها باید سبک زندگی خود را تغییر دهید تا بتوانید در برخورد با اتفاقات و مشکلات مختلف زندگی بهتر عمل کنید.

نویسنده در کتاب روان درمانی انگیزشی (Motivational Psychotherapy)، اساس شخصیت و بیماری روانی را دروغ می‌داند و اعتقاد دارد کافیست به شخصی که افسرده است بفهمانید که بیماری او دروغ است و این گونه می‌توان بیماری‌های بسیاری را ریشه‌کن کرد.

در بخشی از کتاب روان درمانی انگیزشی می‌خوانیم:

حاضرید از برخی عادت‌های خود چشم‌پوشی کنید؟ حاضرید برخی از راحت طلبی‌های خود را نادیده بگیرید؟ من معتقدم، برای تغییر باید هزینه کنید. باید چیزهایی را از دست بدهید تا چیزهای بهتری را به دست بیاورید. اگر می‌خواهید، حاشیه امن را نگه دارید و مثلاً خانه و ملک و ماشین و غیره را حفظ کنید و با بقیه پول خود وارد بازار شوید، نمی‌توانید سرمایه زیادی را کسب کنید. همین طور، اگر قرار است، عادت‌ها، افکار و روابط دردآور را حفظ کنید، قادر به تغییر شخصیت نخواهید بود. بسیاری از وابستگی‌ها، روابط عاطفی و ترس از دست دادن، مانع از این سرمایه‌گذاری خواهند شد. ابتدا باید ترس‌ها را کنار بگذارید و تمام فکر خود را به بزرگ شدن اختصاص دهید.

داشتن منش و تفکر فقیرانه، مسائل بی‌اهمیت را در مقابل چشمان ما بسیار با اهمیت جلوه می‌دهد. اهداف را به آرزو تبدیل می‌کند تا رسیدن به آن فقط در رؤیا ممکن شود. وقتی تفکر ثروتمند دارید، اهداف بزرگ در نظر شما بسیار کوچک جلوه می‌کند و در این حالت شما احساس خواهید کرد که به راحتی به آن هدف خواهید رسید. ولی در تفکر فقیرانه، خریدن یک دوچرخه هم می‌تواند یک رؤیا باشد. در تفکر فقیرانه، خیلی چیزها می‌تواند رؤیا باشد. چیزهایی از قبیل داشتن یک خانه خوب، ماشین خوب، قبولی در امتحان، استخدام، غلبه بر افسردگی، غلبه بر وسواس، موفقیت‌های ورزشی، کسب ثروت، رسیدن به جایگاه سیاسی بالا و ...

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: رشد شخصیت
فصل دوم: دروغ‌ها
فصل سوم: سریال زندگی
فصل چهارم: چهار دیواری
فصل پنجم: تفکر ثروتمند
فصل ششم: دایره شخصی
فصل هفتم: تجربه مراجعان در درمان

 ۱۵۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6774-55-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روان درمانی انگیزشی

برای دانلود کتاب روان درمانی انگیزشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روان درمانی انگیزشی
غزل جاودان
۱۳۹۸/۷/۷
سلام این کتاب زندگی منو متحول کرد وبه جرات میگم خیلی به زندگی امروزی کمک میکنه ممنونم ازنویسنده این کتاب
shayesteh n
۱۳۹۸/۷/۱۵
خوندن این کتاب رو به تمام کسانی که به دنبال تغییر و بهتر کردن زندگی خودشون هستند توصیه میکنم .
ali kohi
۱۳۹۸/۷/۱۴
درود دکتر صاحبدل عزیز
کتاب بسیار عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)