دانلود کتاب روان درمانی انگیزشی

  • از: حسین صاحبدل
  • ناشر: انتشارات جالیز
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روان درمانی انگیزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روان درمانی انگیزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روان درمانی انگیزشی

حسین صاحبدل در کتاب روان درمانی انگیزشی بیان می‌کند که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها نیازی به دارو نیست و تنها باید سبک زندگی خود را تغییر دهید تا بتوانید در برخورد با اتفاقات و مشکلات مختلف زندگی بهتر عمل کنید.

نویسنده در کتاب روان درمانی انگیزشی (Motivational Psychotherapy)، اساس شخصیت و بیماری روانی را دروغ می‌داند و اعتقاد دارد کافیست به شخصی که افسرده است بفهمانید که بیماری او دروغ است و این گونه می‌توان بیماری‌های بسیاری را ریشه‌کن کرد.

در بخشی از کتاب روان درمانی انگیزشی می‌خوانیم:

حاضرید از برخی عادت‌های خود چشم‌پوشی کنید؟ حاضرید برخی از راحت طلبی‌های خود را نادیده بگیرید؟ من معتقدم، برای تغییر باید هزینه کنید. باید چیزهایی را از دست بدهید تا چیزهای بهتری را به دست بیاورید. اگر می‌خواهید، حاشیه امن را نگه دارید و مثلاً خانه و ملک و ماشین و غیره را حفظ کنید و با بقیه پول خود وارد بازار شوید، نمی‌توانید سرمایه زیادی را کسب کنید. همین طور، اگر قرار است، عادت‌ها، افکار و روابط دردآور را حفظ کنید، قادر به تغییر شخصیت نخواهید بود. بسیاری از وابستگی‌ها، روابط عاطفی و ترس از دست دادن، مانع از این سرمایه‌گذاری خواهند شد. ابتدا باید ترس‌ها را کنار بگذارید و تمام فکر خود را به بزرگ شدن اختصاص دهید.

داشتن منش و تفکر فقیرانه، مسائل بی‌اهمیت را در مقابل چشمان ما بسیار با اهمیت جلوه می‌دهد. اهداف را به آرزو تبدیل می‌کند تا رسیدن به آن فقط در رؤیا ممکن شود. وقتی تفکر ثروتمند دارید، اهداف بزرگ در نظر شما بسیار کوچک جلوه می‌کند و در این حالت شما احساس خواهید کرد که به راحتی به آن هدف خواهید رسید. ولی در تفکر فقیرانه، خریدن یک دوچرخه هم می‌تواند یک رؤیا باشد. در تفکر فقیرانه، خیلی چیزها می‌تواند رؤیا باشد. چیزهایی از قبیل داشتن یک خانه خوب، ماشین خوب، قبولی در امتحان، استخدام، غلبه بر افسردگی، غلبه بر وسواس، موفقیت‌های ورزشی، کسب ثروت، رسیدن به جایگاه سیاسی بالا و ...

 ۱۵۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6774-55-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: رشد شخصیت
فصل دوم: دروغ‌ها
فصل سوم: سریال زندگی
فصل چهارم: چهار دیواری
فصل پنجم: تفکر ثروتمند
فصل ششم: دایره شخصی
فصل هفتم: تجربه مراجعان در درمان

راهنمای دانلود کتاب روان درمانی انگیزشی

برای دانلود کتاب روان درمانی انگیزشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روان درمانی انگیزشی
mahdi abbaspour
۱۳۹۸/۷/۱۴
خیلی به جا هست دوستانیکه کتابی رو مطالعه میکنند نظرشون رو میدن تا دوستان دیگر از تجربه کاربران استفاده کنند من به جوان‌های هم سن سال خودم که مشکل افسردگی دارن یا همیشه توی دو راهی زندگیشون قرار این بیشتر...
حسن رمضانی
۱۳۹۸/۷/۱۴
کتابی که نگاه شما را به زندگی عوض میکند و لذت بردن از زندگی را به شما آموزش می‌دهد. در هر موقعیتی از زندگی هستید این کتاب برای شما مفید است. من پیشنهاد میدم این کتای و نخونید بلکه روی پاراگراف به پاراگراف اون تامل کنید و فکر کنید
اسماعیل فخاری
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
کتاب خیلی روان و ساده و قابل فهم مشکلات شخصیتی و روانی رو از زاویه‌ای امیدبخش تجزیه و تحلیل کرده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)