دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1

کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1 یکی از پرفروش‌ترین آثار دنیاست که سعی دارد برترین رکورد‌های ثبت شده در جهان را به شما معرفی کند. در این جلد با رکوردهایی از سیاره‌ی زمین، قاره‌ها، ورزش‌ها، جنگل‌ها و... آشنا می‌شوید.

مجموعه کتاب‌های رکوردهای جهانی گینس (Guinness world records) هر ساله چاپ می‌شود و از بزرگ‌ترین میوه‌ی جهان، بزرگترین کروکودیل، سریع‌ترین حیوان خشکی و... سخن می‌گوید. این مجموعه شامل تصاویری خیره کننده از سراسر جهان است که پیش از این هرگز دیده نشده‌اند.

اکنون نسخه سال 2020 این مجموعه که با هزاران نمونه از تازه‌ترین رکوردها برای دهه جدید تهیه شده، در دستان شماست. شما در یک مجموعه 11 فصلی مهیج با خیره کننده‌ترین، تاثیرگذاترین و توجه برانگیزترین دستاوردهای دنیا آشنا می‌شوید و این فرصت در اختیارتان قرار می‌گیرد تا رکوردهایتان را به ثبت برسانید.

کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1 مناسب چه کسانی است:

مطالعه این کتاب برای تمام کودکان و نوجوانانی که علاقمند هستند با عجیب‌ترین رکوردهای دنیا در زمینه‌های مختلف آشنا شوند، جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1 می‌خوانیم:

گیاهی با بیشترین مقاومت به شوری جلبک سبز دونالیلا سالینا، قادر است در سطح شوری 0/2% تا 35% زنده بماند که آن را به نمک دوست‌ترین یوکاریوت (هر جانداری که سلولی حاوی هسته دارد) تبدیل می‌کند. جلبک مقاومت بسیار زیادی به گرما نیز دارد و می‌تواند دمای صفر تا 40 درجه سانتیگراد را تاب بیاورد. این گیاه معمولاً در زیستگاه‌هایی مثل اقیانوس‌ها، دریاچه‌های آب شور و باتلاق‌های شور یافت می‌شود.

 ۵۵ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8365-70-9 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

روز GWR
پر بیننده‌ترین ویدئو‌های GWR
قاره جنوبگان
توندرا و یخی
رکوردهای سایز
دست‌آوردهای عجیب
ورزش‌های فراگیر
حل سریع مکعب روبیک
جامعه
عکس فوری: ثروتمند‌ترین انسان
روزهای مدرسه
کسب و کارهای بزرگ
لیست ثروتمندترین افراد
زندگی شهری
کنجکاوی
چیزهای بزرگ
بازی‌های کامپیوتری

راهنمای دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1

برای دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 1
علی Shekari
۱۳۹۹/۹/۱۴
عالیه این کتاب برای خواندن و مطالعه اوقات فراغت خیلی خوب است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)