دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3

کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3 یکی از پرفروش‌ترین آثاری‌ست که با هدف معرفی خارق‌العاده‌ترین رکورد‌های ثبت شده در دنیا نوشته‌ شده است. در این جلد با رکوردهایی نظیر بزرگ‌ترین پیتزا، بلندترین مجسمه، بهترین ورزشکاران و... آشنا می‌شوید.

مجموعه کتاب‌های رکوردهای جهانی گینس (Guinness world records) هر ساله چاپ می‌شود و از هیجان‌انگیز‌ترین دستاورد‌ها، قدرتمندترین ورزشکاران، ثروتمند‌ترین افراد دنیا و... سخن می‌گوید. این مجموعه شامل تصاویری حیرت‌‌انگیز از سراسر جهان است که پیش از این هرگز دیده نشده‌اند.

اکنون نسخه سال 2020 این مجموعه که با هزاران نمونه از تازه‌ترین رکوردها برای دهه جدید تهیه شده، در دستان شماست. شما در یک مجموعه 11 فصلی مهیج با خیره کننده‌ترین، تاثیرگذاترین و توجه برانگیزترین دستاوردهای دنیا آشنا می‌شوید و این فرصت در اختیارتان قرار می‌گیرد تا رکوردهایتان را به ثبت برسانید.

کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3 مناسب چه کسانی است:

مطالعه این کتاب برای تمام کودکان و نوجوانانی که علاقمند هستند با عجیب‌ترین رکوردهای دنیا در زمینه‌های مختلف آشنا شوند، جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3 می‌خوانیم:

با رکوردشکن‌هایی ملاقات کن که مهارت‌های خود را به حد اعلا ارتقا داده و بازی خود را به یک حرفه تبدیل کرده‌اند. این افراد در رشته‌هایی مثل پرش با پوگو استیک، فوت بگ، اسپیس هاپ و یو یو فعالیت می‌کنند و هزاران ساعت تمرین کرده‌اند تا در رشته خود بهترین باشند. اگر شما سرگرمی یا ورزشی دارید که آن را دوست دارید، پس نیمی از راه را برای رسیدن به یک عنوان رکوردشکن طی کرده‌اید. از این قهرمان‌ها الگو بگیرید و اهدافی برای خود تعیین کنید. چه کسی می‌داند، ممکن است حتی نامتان را در کتاب رکوردهای جهانی گینس سال بعد ببینید.

 ۵۹ صفحه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8365-70-9 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

روز GWR
پر بیننده‌ترین ویدئو‌های GWR
قاره جنوبگان
توندرا و یخی
رکوردهای سایز
دست‌آوردهای عجیب
ورزش‌های فراگیر
حل سریع مکعب روبیک
جامعه
عکس فوری: ثروتمند‌ترین انسان
روزهای مدرسه
کسب و کارهای بزرگ
لیست ثروتمندترین افراد
زندگی شهری
کنجکاوی
چیزهای بزرگ
بازی‌های کامپیوتری

راهنمای دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3

برای دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3

نظرات کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.