دانلود کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1)

  • از: هادی ناجی
  • ناشر: انتشارات مهرراوش
  • ۲۲۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1)

سبز مجموعه‌ای از هشت داستان است. این کتاب در حقیقت قسمت اول یک سه‌گانه است. قسمت دوم با نام سفید و قسمت سوم قرمز نام دارد.

در این سه گانه مولف تلاش کرده‌ است سه دوره از زندگی یک شخصیت داستانی را به نقد بگذارم.

دوره اول که مربوط به نوجوانی است و دوران مدرسه را توصـیف می‌کند، در کتاب سبز گنجانده شده است. مخاطب با خواندن مجموعه سبز به دوران کودکی می‌رود، به آن سادگی‌ها. اتفاقاتی که برای آن سن و سال مهم بوده و در شکل‌گیری شخصیت یک انسان بالغ نقش مهمی را ایفا می‌کرده است. و دریغا که ما، معمولاً آن گنجینه‌ها را به راحتی به دست فراموشی می‌سپاریم.

سفید شرح حال جوانی و بلوغ این شخصیت است.

قرمز به دوران کار و زندگی پس از دانشگاه می‌پردازد.

 ۱۶۰ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2510-90-0 

چاپ ۱۳۹۱: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار: سخن نویسنده
ذهن زیبا
حاج حسن
جنگ بازی!
بی‌موقع‌ترین گل دنیا!
عینک
ماهیها
دبیرستان بچه پولدارها
وقت عاشقی
کوچه فتحی!

راهنمای دانلود کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1)

برای دانلود کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1)

نظرات کتاب سبز (مجموعه داستان های کوتاه 1)

رسول کریمی
۱۳۹۸/۲/۱
این کتاب واقعا روی من تاثیر گذاشت
در واقع در ایران اشخاص زیادی هستند که مطالعه‌ی بالایی دارند ولی متاسفانه کتاب موجود نیست و افرادی که می‌خواهندخواندن یک کتاب را اغاز کنند نمی‌توانند کتاب مورد نظر خودشون رو از کتاب خانه تهیه کنند این خیلی بده ولی جدا از این بحث واقعا کتاب محشریه و پیشنهادی این دو
یا سه بار بخونیدش من کلا نظرم روی موقع‌ای که برای دومین بار این کتاب رو خوندیم کاملا عوض شد یعنی عالی تر شد
عباس نوری
۱۳۹۴/۷/۱۶
در کل بد نبود. قلمش روان بود اما یه سری کلمات نامتناسب با کانتکست داستان داشت. مثلا یه دانش آموز چهارده پونزده ساله نمیگه بلتم (جای بلدم) و یه سری اشتباهات از این دست. پایان بعضی داستانک هاش جالب نبود. همخوانی زمانی و منسجم نداشت. یه جاهایی به زندگی الان خیلی نزدیک بود و یه جاهایی یهو نوستالژی وار میشد. داستانک‌های قبلیش (تا قبل از کنکور) اونقدر جذابیت نداشت. نمیدونم تجربه چندم نویسنده س. امیدوارم کارای بهتری ازش بخونیم.
زینب هردان
۱۳۹۹/۵/۲۵
اول داستان از مادروپدر پارسا راطوری تعریف شده که من فک کردم خیلی بافرهنگ به بچشون خیلی توجه داشتن فک کردم پارسا یه نابغه تمام عیار درمیاد اما وسطای داستان مادرو پدره معمولی وساده نشون داده شد یا عاشقی پارسا از یک نگاه اول بغض میکنه گریه میکنه میگه عاشق شدم منکه عشق اینطوری ندیدم از همون اول یطوری ک تعریف کردن انگار بعدچندسال رابطه به این حس رسیده نظر من (عشق بیماری که آرام آرام آدم را ناآرام میکند
مشاهد همه نظرات (۱۱۲)