دانلود کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها

  • از: پارسا توسلی
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها

کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها تالیف پارسا توسلی، بدون شک یکی از قوی‌ترین و کاربردی‌ترین آثار حیطه آموزش سخنرانی در بازار ایران است. موثرترین تکنیک‌های یک سخنرانی بی‌نظیر را در کمتر از 4 ساعت یاد خواهید گرفت.

در برترین سیستم‌های آموزشی دنیا، تمرین‌های سخنرانی و فن بیان موثر در برنامه درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی قرار گرفته است! تمام تلاش نویسنده در مدت نوشتن کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها، بر آن بود تا تاثیرگذارترین اصول سخنرانی موثر را در زمانی کوتاه و در قالب مثال‌هایی ملموس از برترین سخنرانان ایرانی و خارجی جمع‌آوری کند. نظرات ارزشمند برترین اساتید کشور مانند استاد احمد حلت، شهاب اناری، آیدین نامدار، محمدپیام بهرام‌پور، پویا ودایع و... در مورد کتاب، شاهدی بر این مدعاست.

در مسیر موفقیتی که برای خود ترسیم کرده‌اید، بارها و بارها در موقعیتی قرار خواهید گرفت که باید خطاب به جمعی صحبت کنید. اینکه چه بگویید و چگونه حرف بزنید، نتایج شما را در ادامه‌ی‌ مسیر دستخوش تغییر خواهدکرد.

سخنرانی یک مهارت است، مهارتی که فقط سخنرانان حرفه‌ای به آن نیاز ندارند. خوشحالم امروز به واسطه‌ی کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها که کتابی عالی و کاربردی‌ست، همه‌ی انسان‌های هدفمند، می‌توانند یاد بگیرند و در جمع به خوبی صحبت کنند. 

هیچ شگردی برای اینکه یک سخنران حرفه‌ای و موفق باشید، وجود ندارد! جز اینکه بهترین خودتان باشید؛ یک سخنران تعلیم‌ یافته که بسیار تمرین می‌کند، با حداکثر آمادگی خود ظاهر می‌شود و ضمناً از سخنرانان کاربلد نیز الگوبرداری می‌کند. خوشبختانه در کشور ما سخنران‌های خوب بسیاری فعالیت می‌کنند که در کتاب «سخنرانی به سبک برترین‌ها»، تجربیات آن‌ها آمده است.

کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها را تهیه کنید و در اجرای موفقیت‌آمیز خودتان از نکات آن بهره ببرید! امید است با مجهز شدن به این مهارت ارزشمند، گامی مؤثر جهت ارتقای کیفیت زندگی خود و دیگران بردارید و در صورتی که این کتاب را مؤثر یافتید، با معرفی آن به دیگر دوستان خود، آن‌ها را هم در این مسیر با خود همراه کنید.

در بخشی از کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها می‌خوانیم:

یکی از بهترین روش‌ها برای شروع سخنرانی، استفاده از مکالمه، رویداد، تجربه‌‌ی‌ شخصی یا هر داستان دیگری است که به موضوع سخنرانی مرتبط باشد. حرفه‌ای‌ترین سخنرانان، اغلب، سخنرانی‌های خود ‌را با داستان و تجربه‌ی شخصی شروع می‌کنند.

همه‌ی ما از بچگی عاشق داستان هستیم و ساختار داستانی برایمان جذابیت بیشتری دارد و هنگامی که فردی شروع به تعریف داستان یا رویدادی می‌کند، توجه‌مان به شدت جلب می‌شود و دوست داریم ادامه‌‌ی‌ آن ‌را هم بشنویم. یکی از راز‌های محبوبیت برنامه‌ی تلویزیونی «ماه‌ عسل» که در ماه رمضان از تلویزیون ایران پخش‌ می‌شود، این است که برشی از داستان زندگی مهمانان برنامه تعریف می‌شود و این امر باعث جذابیت زیاد‌ این برنامه شده است.

در سمیناری که موضوع آن بررسی آسیب‌های اعتیاد به مواد مخدر در جامعه بود، سخنران صحبت خود را به زیبایی با تجربیاتش از خرید و فروش راحت مواد مخدر در یکی از محل‌های تهران شروع کرد که تأثیر خیلی خوبی بر مخاطبان داشت. شما هم به عنوان یک ترفند عالی سعی کنید اغلب سخنرانی‌های خود را با این روش شروع کنید. 

 ۸۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-954-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

برترین اساتید کشور می‌گویند
مقدمه
سخنرانی بداهه
ساختار PEEP
ترس از سخنرانی
پیکربندی سخنرانی
ساختار ABC-C
ده اشتباه رایج در سخنرانی
نکته‌های طلایی در سخنرانی
ویژه‌ی دفاع از پایان‌نامه و کنفرانس‌های دانشجویی
سبک شخصی سخنران
معرفی کتاب
کلام پایانی

راهنمای دانلود کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها

برای دانلود کتاب سخنرانی به سبک برترین‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سخنرانی به سبک برترین‌ها
Mohammadhosein Aghababa
۱۳۹۷/۷/۲۴
عالی بود
عارف محسن فاروغی
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
عاالللی مفید و کاربردی
محمدرضا اسلامی
۱۳۹۹/۲/۱
کتابی بسیار عالی پر محتوا و کاربردی در زمینه سخنرانی می‌باشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)