دانلود کتاب سرباز هشتاد و یکم

  • از: مهدی صفاری نژاد
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سرباز هشتاد و یکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرباز هشتاد و یکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرباز هشتاد و یکم

شاید از آن رو خاطره‌نویسی را صمیمانه‌ترین نوع نوشتن دانسته‌اند که راوی خاطره خواننده را به خلوت خویش می‌خواند و او را بی هیچ چشم داشتی در تجربه تعاملات خود با زندگی که چندان هم آسان به دست نیامده شریک می‌کند. هر خاطره بخشی از زیستن ماست که گذشته را به آینده پیوند می‌زند و لحظه‌های ما را در قاب کهنه تاریخ ماندگار می‌کند.

کتاب سرباز هشتاد و یکم خاطرات تلخ و شیرین اما غالبا جذاب سربازی است که در شرح اتفاقات دوران خدمت ارتش به رشته تحریر در آمده است. نگاه نقاد، نکته‌سنج و باریک‌بین نویسنده در مجموع فضایی مثبت و خوشبینانه را تصویر می‌کند که علاوه بر ارائه تجربیات ارزنده خود اطلاعات مفیدی را درباره لغات، اصطلاحات و کنایات روزگار خدمت به خواننده عرضه می‌کند.«من سرباز هشتاد و یکم هستم و نمی‌دانم باید خوشحال باشم یا ناراحت، قدیمی‌ها به سربازی خدمت اجباری می‌گویند و همیشه خاطره‌هایی از آن دوران تعریف می‌کنند، داستان‌هایی که اغلب ما را می‌خنداند یا ترس را به جانمان می‌اندازد. البته این موضوع برای تمامی افرادی که به خدمت سربازی رفته‌اند صادق است. در سرباز‌خانه‌ها همیشه سرباز‌ها را به تر‌تیب قد در صفوف نُه در نُه به خط می‌کنند.

من سرباز هشتاد و یکم گروهان بودم و در نیروی زمینی ارتش خدمت کردم. سرباز هشتاد و یکم مجموعه خاطره های یک سرباز این کتاب دو فصل دارد. فصل اول، هشتاد و یک خاطره و نکته درباره دوران سربازی را شامل می‌شود و فصل دوم در برگیرنده مجموعه ای از لغات و اصطلاحات سربازی است.

 ۱۶۰ صفحه، ۱۷۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9689-51-6 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سرباز هشتاد و یکم

برای دانلود کتاب سرباز هشتاد و یکم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرباز هشتاد و یکم

نظرات کتاب سرباز هشتاد و یکم

Mohammad Pas
۱۳۹۶/۱۲/۵
من در دوران سربازی این کتاب رو مطالعه کردم به من نکات بسیار ارزشمندی رو یاد داد...
زهرا محمدی
۱۳۹۶/۷/۶
آثار استاد صفاری نژاد همیشه بسیار زیبا و دلنشین است‌ ❤
Melika Goli
۱۳۹۸/۴/۱
پررررر از غلط املایی و تایپی
یه دور از روش می‌خوندید بعد ارائه‌اش می‌کردید...
مشاهد همه نظرات (۶)