دانلود کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه

استادی گرانمایه می گفت: «شعر، رستاخیز کلمات مرده ی معمولی روزمره است». به گفته شاعر این کتاب، شعر چیزی بیش از زبان، موسیقی و تصویر است. در کتاب "سرشار خیال پنجره از نگاه" شعر، معنا مد نظر بوده و پرورده شده است. از این رهگذر حتی سبک کتابت و اعراب گذاری جهت خوانایی و بیان معنا و نیز تکمیل موسیقای کلام در نظر گرفته شده است.

سبک و سیاق در این مجموعه چیزی بین نیمایی و سپید است و کوشش شده ایجاز به غایت باشد و واژه‌های ناکارا کنار گذاشته شده و بیشترین مفهوم در عمیق ترین صور خیال بیان شده است. فضای شفافی از سورئالیسم و جریان آزاد ذهن در تمام مجموعه گسترده شده است.

 ۷۱ صفحه، ۹۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-04-8307-7 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه

برای دانلود کتاب سرشار خیال پنجره از نگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرشار خیال پنجره از نگاه
افسانه بهمن
۱۳۹۷/۴/۲۱
عالی بود
افسانه بهمن
۱۳۹۷/۴/۲۱
چه کتاب با احساسی، بسیار لذت بردم
ابوالفضل نوروزی
۱۳۹۶/۱۰/۲۸
کتابراه بر گرفته از سرشاخه‌های کتاب هاوداستان
ها وادبیات ایرانی وخارجی وفرصتی است به کسانی که کتاب ومطالعه آن رابدلایلی از خود کتاب را نمیتوانند مطالعه کنند از #کتابراه دریچه‌ای است برای روشنایی ذهن واندوخته مطالعات خود مخصوصا قسمت رایگان تشویقی است برای
کتابخوانی موفق باشید💚👋👋👋
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)