دانلود کتاب سرنوشت شوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت شوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرنوشت شوم

کتاب سرنوشت شوم نوشتۀ شیدا ایروانی، به مباحثی همچون ازدواج، ازدواج بدون عشق، تحمیل شدن، پسندیده شدن در حالی که نپسندیده‌ای و... در قالب داستانی عاشقانه و جذاب اشاره دارد و داستان زندگی دختر جوانی را روایت می‌کند که مورد جفای دوستش قرار می‌گیرد.

در بخشی از کتاب سرنوشت شوم می‌خوانیم:

مرد از طرز حرف زدنم تعجب کرد اما چیزی نگفت و به همراه آن مرد قوی هیکل بیرون رفت. وقتی آن‌ها رفتند به داخل اتاق پسر رفتم، چهره‌اش رنگ پریده بود، چشمانی کشیده و زیبا داشت، لب و دماغ کوچک قد بلند اما هیکلی لاغر زیر چشمانش به گودی نشسته بود در کل چهره‌ای جذاب داشت اما مشخص بود که رنج کشیده است محو صورتش بودم و به این می‌اندیشیدم که چه کسی توانسته بود دل این پسر زیبا را به دست بیاورد و بعد بشکندش!! دو روز تمام آن پسر در بی‌خبری به سر می‌برد. دایی پیرش گه گاهی به او سر می‌زد و حالش را می‌پرسید مردک مزخرفی بود یادم میاد روز دوم که امد و وقتی متوجه شد من رییس بیمارستان هستم چقدر چاپلوسانه برخورد کرد و بابت رفتار آن روزش از من عذرخواهی کرد.

در طی این مدت تمام فکرم او بود که نامش امید بود البته نامش را تغییر داده بود این را دایی پیرش برایم تعریف کرد و از من خواست هرگز نامش را به زبان نیاورم زیرا نمی‌خوست آن پسر جوان که تنها فامیلش و پشتش بود از دست بدهد. جالب بود پسر جوان را خیلی دوست داشت اما در بروز احساساتش خیلی ضعیف بود و مدام به او بد و بیراه می‌گفت و از دستش عصبانی بود. خلاصه کنم برات عاشقش شدم وقتی به هوش آمد چشمانش را که دیدم عاشقش شدم، تمام فکر و ذهنم او شد اوایل به همه بد و بیراه می‌گفت و وقتی که فهمید من نجاتش دادم حسابی بر سرم فریاد کشید خیلی جالب بود نجاتش داده بودم و به جای تشکر و قدردانی مدام داد و بیداد می‌کرد و مرا مقصر زنده ماندنش می‌دانست ولی کم‌کم آرام گرفت روحیه‌اش خراب بود و ترجیح می‌داد در بیمارستان بماند تا به خانه برود، با من حرف نمیزد و از محبت‌هایم بدش می‌‌آمد. شب‌ها مدام گریه می‌کرد و اسم یک زن را بر زبان می‌آورد.

 ۲۸۸ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-189-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سرنوشت شوم

برای دانلود کتاب سرنوشت شوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرنوشت شوم
مدیا یوسفی
۱۳۹۸/۷/۱۷
اخرش خیلی مسخره بود
فاطمه نیسی
۱۳۹۸/۱/۲۷
خوب بود
باران فاتحی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)