دانلود کتاب سفرهایم با خاله‌ جان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سفرهایم با خاله‌ جان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سفرهایم با خاله‌ جان

گراهام گرین در کتاب سفرهایم با خاله‌ جان نه‌ تنها مخاطبش را از لذت داستان بی‌نصیب نمی‌گذارد، بلکه با ییچیده‌ترین وضعیت‌های بشر مواجه می‌کند.

در رمان سفرهایم با خاله جان (Travels With My Aunt)، داستان هنری پولینگ رئیس بازنشستۀ بانک روایت می‌شود که در مراسم تشییع جنازۀ مادرش بعد از پنجاه و اندی سال به خالۀ هفتاد-هشتاد ساله‌اش بر می‌خورد. پس از این دیدار طولی نمی‌کشد که او، هنری را ترغیب به ترک محل اقامتش می‌کند تا در سفر به برایتون، پاریس، استانبول، پاراگوئه... همسفرش شود.

هنری در جریان این سفرها با هیپی‌ها، جنایتکاران جنگی، جاسوسان سیا و... معاشرت می‌کند و زندگی کسالت‌بار حومۀ شهرش دستخوش تحول می‌شود.

گراهام گرین (Graham Greene) یکی از بزرگ‌ترین رمان‌نویسان قرن بیستم بود. زندگی حرفه‌ای خود را با دبیری روزنامۀ «لندن تایمز» شروع کرد و با چهارمین رمانش «قطار سریع‌السیر شرق» در سال 1932 به معروفیت رسید. در طول 67 سال کار، بیش از 25 رمان نوشت. از معروف‌ترین رمان‌هایش می‌توان به «قدرت و جلال»، «آمریکایی آرام»، «کنسول افتخاری»، اشاره کرد.

در بخشی از کتاب سفرهایم با خاله‌ جان می‌خوانیم:

بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم که زندگی آدمی بیشتر با کتاب‌ها شکل می‌گیرد نه با انسان‌ها: از کتاب است که آدمی عشق و رنج را به واسطه می‌آموزد. اگر این خوش‌بیاری را داشته باشیم که عاشق بشویم، به این علت است که آنچه خوانده‌ایم ما را مهیای این کار کرده و اگر من هیچ‌گاه عشق را نشناخته بودم، شاید به این دلیل بود که کتابخانۀ پدرم کتاب‌های مناسب را نداشت. (فکر نمی‌کنم که در آثار ماریون کروفرد زیاد نشانی از عشق پرشور باشد، و در آثار والتر اسکات تنها سایه‌ای از آن هست.

 ۴۳۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-501-3 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سفرهایم با خاله‌ جان

برای دانلود کتاب سفرهایم با خاله‌ جان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سفرهایم با خاله‌ جان
maryam nazemi
۱۳۹۶/۱۰/۱
گراهام گرین نویسنده تواناییه و تو اکثر داستانهاشم یه آمریکایی که مامور سیاست هست
چون خود گرین در قالب خبرنگار مامور مخفی هم بوده
زهره زهره
۱۳۹۷/۹/۲۸
عالی، کاش همه ا ز این مدل خاله‌ها داشتن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)