دانلود کتاب سها و گاو شیطون

  • از: عباس شریفی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سها و گاو شیطون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سها و گاو شیطون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سها و گاو شیطون

کتاب سها و گاو شیطون نوشته‌ی عباس شریفی داستانی پند آموز برای کودکان و نوجوانان است. ماجرای این داستان پیرامون زندگی خانواده‌ی سها و گاو بازیگوشی می‌گذرد که به تازگی هم‌بازی او شده است. 

کتاب سها و گاو شیطون به زبانی ساده و روان بیان شده است. حال و هوای این کتاب در زمان جنگ می‌گذرد. دل مشغولی‌های سها و نگرانی‌هایش برای پدر، درس‌های با ارزشی به خواننده می‌دهد. 

در بخشی از کتاب سها و گاو شیطون می‌خوانیم:

حیوانات چون زبان ندارند با حرف و حدیث‌های پوچ فرداهای نیامده را برای خود درد نمی‌توانند بکنند. روزی هر روز را خوردند همان روز هم شکر می‌کنند. البته شکر حیوانات از دل به دل است یعنی ارتباط قلبی که نه احتیاج به سیم دارد، نه نیاز به ماشین. ولی ما آدم‌ها برای یک سلام و صلوات برای یک عزیز از دست رفته ده بار مجلس عزا می‌گیریم که هیچ، راه گورستان را هم ترافیک می‌کنیم. پول بنزین و گاز هدر می‌رود که هیچ، ماشین‌هایمان هم اکسیژن سالم را می‌گیرند، اکسید کربن تحویل می‌دهند. 

ده‌ها نفر را هم که با چک و بدهی در مجادله‌اند، از کار و زندگی می‌اندازیم و خیلی‌هایشان به جای دعای خیر می‌گویند: آخه در این گیر و بیری چه وقت مردن بود؟

در بینشان حتی فامیل‌هایی هستند که خدا بیامرز را در طول زندگی‌اش ندیده بودند تا بدانند بر چه کسی دارند عزا می‌گیرند. این‌ها برمی‌گردد به استفاده‌ی نادرست از زبان و یا شب در خانه به جای استراحتِ مغزمان، سود و زیان دیگران را پیش می‌کشیم. مغزی را که می‌تواند پرشی به اندازه‌ی عشق به خدا داشته باشد، پایبند دو سه تا حرف مفت می‌کنیم و مغزی که مثل گاو پابند بماند، در بدبیاری‌های جزئی سکته می‌زند.

 ۸۸ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-8076-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سها و گاو شیطون

برای دانلود کتاب سها و گاو شیطون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سها و گاو شیطون
Saeed Karimzadeh
۱۳۹۷/۱۰/۷
من تا الان کتاب زیاد خوندم ولی تا الان ندیده بودم قصه زایی داخل قصه
عالییییی بود.
توصیه میکنم .
سجاد اسدزاده
۱۳۹۷/۳/۳
حرف نداره
سجاد اسدزاده
۱۳۹۷/۳/۳
بسیار عالی هست، توصیه میکنم حتما بخونید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)