دانلود کتاب سورنا و نجات مزرعه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سورنا و نجات مزرعه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سورنا و نجات مزرعه

کتاب سورنا و نجات مزرعه نوشته‌ی میترا جوکار، داستانی تخیلی است که با زبانی ساده قصه پسر بچه کوچکی به نام سورنا را به تصویر می‌کشد که برای تعطیلات به مزرعه پدربزرگ و مادربزرگ خود رفته است، اما در این میان اتفاقاتی می‌افتد که سورنا را درگیر ماجراهایی هیجان‌انگیز می‌کند. این کتاب برای کودکان گروه سنی (ب) مناسب است.

میترا جوکار کتاب حاضر را با هدف افزایش خلاقیت در حل مسائل و انجام مشارکت در زمان حل بحران به رشته تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب سورنا و نجات مزرعه می‌خوانیم:

اردک در تعقیب اوست و زبان دراز همچنان او را نوک می‌زند. غریبه‌ی دیگر هم که از دست توپ‌های گِلی سورنا کلافه شده و لئون شلوارش را پاره کرده به سمت نرده‌های مزرعه می‌دود. در همین وقت لئون و سورنا هم زمان دو سر طنابی را که جلوی نرده‌ها بسته‌اند از دو سو می‌کشند. پای غریبه‌ها به طناب گیر می‌کند و هر دو درون چاله می‌افتند. سورنا خمیردندانش را از کوله‌اش بیرون می‌آورد و تمام خمیر دندان را در چشم‌های غریبه‌ها خالی می‌کند. چشم‌های غریبه‌ها می‌سوزد و نمی‌توانند جایی را ببینند.

سورنا در سوتش می‌دمد و پایان عملیات نجات مزرعه را اعلام می‌کند. بابابزرگ با چوبدستی‌اش از خانه بیرون می‌پرد. مامان‌بزرگ چراغ‌ها را روشن می‌کند هر دو با تعجب به سورنا و دو غریبه نگاه می‌کنند. بابابزرگ غریبه‌ها را می‌شناسد آن‌ها خریدارن زمین هستند و برای آن که بابابزرگ را مجبور به فروش مزرعه کنند نقشه کشیدند، محصولات مزرعه را از بین ببرند.

 ۳۲ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6676-10-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سورنا و نجات مزرعه

برای دانلود کتاب سورنا و نجات مزرعه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سورنا و نجات مزرعه