دانلود کتاب شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+

کتاب ‌‫شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+ به قلم بابک احمدپور و محمدرضا نگهداری، ابتدا این نرم‌افزار را گام به گام شرح داده و سپس تمام آنچه یک کاربر برای طراحی و شبیه‌سازی سازه‌های دریایی نیاز دارد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نرم‌افزار STAR CCM+ از نمونه نرم‌افزارهای شبیه‌سازی شرکت CD-Adapco است که پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها در زمینه CAE را تولید می‌نماید. با استفاده از این نرم‌افزارها می‌توان تحلیل‌های استاتیکی، دینامیکی، حرارتی و... را شبیه‌سازی و داده‌های مد نظر را استخراج نمود.

نرم‌افزار استار با ارائه ابزارهای شبیه‌سازی بسیار واقع‌گرایانه به متخصصینی که در روند کاری خود با سیالات و به‌ طورکلی پروژه‌های مربوط به جریان‌های (مایعات و جامدات)، انتقال حرارت و فشار سروکار دارند، کمک می‌کند تا مشکلات پیچیده و محتمل در فرآیندهای کاری را شناسایی و با صرف کمترین هزینه آن‌ها را رفع نمایند.

این نرم‌افزار دارای محیطی یکپارچه و بسیار ساده است به طوری که تولید هندسه، مش‌بندی و شبیه‌سازی را در یک محیط به هم پیوسته در خود جای داده است. ساده بودن محیط نرم‌افزار به گونه‌ای است که کاربر به‌ راحتی می‌تواند ابزارهای مد نظر را پیدا و استفاده نماید. همچنین به دلیل گسترده بودن روش‌های مش‌بندی، می‌توان مش باکیفیت بسیار بالایی را تولید نمود.

فصل اول این کتاب به بررسی تئوری امواج و نحوه مدل‌سازی آن‌ها در نرم‌افزار، فصل دوم به توابع دیواره و نحوه مدل‌سازی و فصل سوم توضیح کاملی از شبیه‌سازی موج شکن پرداخته شده است. در فصول بعد نحوه شبیه‌سازی سازه‌های دریایی در قالب مثال به صورت گام به گام انجام و ارائه شده است.

نحوه‌ی آموزش کتاب، بیشتر تمرین‌محور بوده، به گونه‌ای که مسائل موجود در فصل‌ها، گام به گام بیان و به صورت کامل شبیه‌سازی می‌شود. با انجام گام‌های ارائه شده در فصل‌ها و تمرین بر روی هندسه‌های مشابه می‌توانید کاملا بر نرم‌افزار مسلط و بسیار راحت مسائل مد نظر را شبیه‌سازی نمایید.

 ۲۸۱ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7608-56-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1- تئوری امواج
2- توابع دیواره
3- شبیه‌سازی موج شکن دریایی
4- مقدمه نرم‌افزار
5- کشتی شناور بر امواج
6- محاسبه مقاومت: بدنه KCS همراه با سکان
7- قایق نجات
8- شبیه‌سازی توربین
9- حرکت جسم صلب
10- قاب مرجع متحرک: پروانه دریایی
11- نیروی حجمی پروانه: شناور خودرانش
12 - المان پره: برهمکنش بدنه و روتور هلیکوپتر
13- شکل دهنده: سیلندر با حرکت مرزی

راهنمای دانلود کتاب شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+

برای دانلود کتاب شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شبیه سازی سازه‌های دریایی به کمک نرم افزار STAR CCM+