معرفی و دانلود کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم

عکس جلد کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم
قیمت:
۲۵,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم

کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم نوشته‌ی ریحانه شعبان زاده و نیلوفر مکاری اصل، دربردارنده‌ی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحان‌های این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق امتحان پایان سال طراحی و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان انسان و محیط‌زیست احتیاج دارید، فقط در 11 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم تمامی رشته‌ها مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات47
زبانفارسی
شابک978-600-412-496-6
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم

M.m
۱۴۰۲/۹/۲۰
کتاب خیلی عالی است تمامی نکات کتاب درسی در آن آورده شده و برای امتحانات مستمر و نوبت اول خیلی عالی هست اما برای امتحان نهایی باید حتما بخش‌های ستاره دار در آخر کتاب درسی هم آورده شود و تصاویر کتاب درسی را هم توضیحات بیشتری داده شود چرا که در این کتاب این بخش‌های کوچک آورده نشده
علیرضا داودآبادی
۱۴۰۳/۳/۲۳
این کتاب برای زمان‌های کم فوق‌العاده جوابه و اینکه در کل درسنامه‌های عالی این کتاب بهتر از خود کتاب درسی مفهوم رو میرسونه
FiFi
۱۴۰۳/۳/۲۱
حتی داخل سایت کنکور هم برای شب امتحان این کتاب پیشنهاد شده همه چیش خوب بود حتی تصویر و فعالیت های امتحان نهایی رو هم داره.
Saba sadri
۱۴۰۲/۹/۲۴
سوال برای سنجش اینکه چقدر اماده هستید برای همچین درسی که منبع اصلی فقط کتابه بهترینها!
الهه حسنی
۱۴۰۲/۸/۱۵
اگر سوالات هر درس رو جداگانه داشت (یک ازمون برای یک فصل) بهتر هم میشد
فاطمه داداشی
۱۴۰۳/۲/۷
خیلی خوبه درسنامه و نمونه سوالات عالی‌ای داره
امید
۱۴۰۳/۳/۲۳
عالی بود با یه روخونی کتابو جمع کردم
Abolfazl
۱۴۰۳/۳/۲۰
بدک نیست واسه جمع بندی
سید محمد مهدی موسوی
۱۴۰۲/۱۰/۳۰
درسنامه عالی و نمونه سوال عالیتر
Sama
۱۴۰۲/۱۰/۲۸
برای مرور خوبه و درسنامه خوبی داره
علی محمدی
۱۴۰۲/۱۰/۱۰
عالی بود ولی کتابم حتما بخونید
یاسین بصیری
۱۴۰۲/۲/۱۸
درسنامه کامل و پر نکته داره
سالار یاره
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
خیلی خوب بود خیلی عالی بود
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم

برای دریافت کتاب شب امتحان انسان و محیط زیست - یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.