دانلود کتاب شب برزخی

  • از: حسن خادم
  • ناشر: انتشارات تندیس
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شب برزخی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شب برزخی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شب برزخی

کتاب شب برزخی به قلم حسن خادم، با زبانی گیرا داستان هیجان‌انگیز یحیی و ملکان، و همچنین مرگ عجیب و غریب ملکان را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب شب برزخی (The Purgatorial Night) می‌خوانیم:

نیمه‌شب تازه آغاز شده بود، که پنجره با شتاب باز شد. باران سیل‌آسا فرو می‌بارید. لحظه‌ای کوتاه تندری خروشان با برخورد دو ابر غول‌پیکر به آن سوی آسمان کشیده شد. نسیمی خنک فضای اتاق را پر کرده بود. بوی خون به مشام یحیی رسید. ملکان مرده بود، اما هنوز خونش جریان داشت، پیش از آنکه شبح گریز دست یحیی را بگیرد و با خود ببرد، خنجر حرکتی شگفت از خود نشان داد: بیرون اتاق، زیر باران، خنجر برهنه‌ی نقره‌ای چند لحظه‌ای ایستاد و صورت خونین خود را شست.

یحیی که گویی جانی گرفته بود، با شتاب به سوی در حرکت کرد. بعد صدای کوبنده‌ای راه نفسش را بست و ضعف کشنده‌ای را به جانش انداخت؛ نوک خنجر در کنار صورت یحیی به چهارچوبه‌ی در فرو رفته بود. یحیی به زیر افتاد و یک جریان فلج کننده به ناگاه سررسید و نیروی ناتوان و کم جان او را شست و با خود برد. وقتی که در ضعفی نزدیک به بیهوشی غرق می‌شد، آخرین قطره‌های خون نیز از رگ‌های ملکان بیرون زده بود. ابراهام و زهیر بی‌صدا و بی‌اراده در فکر و خیال یحیی جان می‌گرفتند. مرگ ملکان در اوج آن‌همه ناتوانی در برابر چشمان یحیی بی‌حرکت ایستاده بود.

حرارت خون ملکان در هوای خنک داخل اتاق حل شد. روح هراسان او هر چه سعی کرد به درون کالبدش برود، موفق نشد و آنگاه با شتاب برق در دنیای مرموز چند روح سرگردان قرار گرفت. باران می‌بارید و جریان مرگ و زندگی را در خود شستشو می‌داد. کم‌کم عرق تن یحیی منجمد می‌شد. آواز خنجر برای چند لحظه در همه‌ی فضای اتاق موج خورد.. نگاه یحیی در گوشه‌های سقف گردشی کرد. خنجر خود را از میان در بیرون کشاند و در گوشه‌ای در سایه روشن روی دیوار نزدیک سقف به خواب رفت.

 ۱۲۳ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6190-06-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شب برزخی

برای دانلود کتاب شب برزخی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شب برزخی
Sajjad Alizadeh
۱۳۹۹/۱/۲۳
در ابتدا از اصطلاحات و تشبیه‌های زیبایی استفاده شده اما هرچه پیش تر بروید این اصطلاحات و تشبیهات تکرار شده و روند داستان را بسیار خسته کننده میکنند در کل میشه گفت تمام زیبایی‌های کتاب به تشبیهاتشه که اونم میشه تو ۱۰ صفحه گردآوری کرد اما از نظر جذابیت داستان و انسجام متن از قلم ضعیفی استفاده شده
yac dnr
۱۳۹۸/۷/۲۷
میتونست بهترم باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)