دانلود کتاب شیر آب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شیر آب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شیر آب

کتاب شیر آب به نویسندگی سروش چیت ساز روایت‌گر شخصی‌ست به اسم مهاجرانه که پسرش را گم کرده و به دنبال او به شکرستان می‌آید. او تصمیم گرفت به هرکسی که فرزندش را پیدا کند هزار سکه مژدگانی دهد.

شیر آب یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از 100 شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب شیر آب می‌خوانیم:

نفر بعدی که باید پیش مهاراجه می‌رفت، پهلوان فرصت بود... آدم‌های زیادی پیش مهاراجه می‌رفتند و با قصه‌های دروغی، خودشان را پسر او جا می‌زدند. برای همین همه‌شان را با سر پرتاب می‌کردند توی حوض کاروان‌سرا. پهلوان فرصت، حسابی نگران بود و تا یک قصه خوب سر هم نکردند حاضر نشد پیش مهاراجه برود.

یک روز سر‌انجام کلاهش را سرش گذاشت، نعره‌ای مثل شیر کشید و رفت توی چادر مهاراجه و گفت: «مهاراجه تویی؟» مهاراجه که از هیبت پہلوان فرصت جا خورده بود گفت: «بله خودمم.» فرصت صدایش را غمگین کرد و گفت: «تو چه جور پدری هستی که بچه‌ات رو گم می‌کنی؟...

 ۲۹ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0084-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شیر آب

برای دانلود کتاب شیر آب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شیر آب