دانلود کتاب صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş uzak dur)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş uzak dur)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş uzak dur)

کتاب صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş uzak dur) نوشته‌ی الیزابیتا، مکالمه‌ی کودکی به نام بن با پدر و مادرش درباره‌ی جنگ بالکان است. جنگ باعث ناراحتی بن شده زیرا او را از هم‌بازی‌اش امیلی جدا کرده و حالا او دلیلش را از پدر و مادرش می‌پرسد. این کتاب برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) نوشته شده است.

بن و امیلی دو دوست صمیمی هستند که هر روز با هم بازی می‌کنند و یکدیگر را بسیار دوست دارند اما روزی جنگ آغاز می‌شود و امیلی که از کشور همسایه و حالا دیگر دشمن است دیگر نمی‌تواند برای بازی به نزد بن بیاید. این موضوع بن را بسیار ناراحت می‌کند و دنیای کوکانه‌ی او را با مسائلی مثل جنگ و ... آشنا می‌کند.

الیزابیتا (Elzbieta) نویسنده‌ی این کتاب نیز به دلیل شروع جنگ از خانواده‌اش جدا و به فرانسه برده شد. کتاب صلح (جنگ دور شو) به عنوان کتاب برگزیده‌ی سال 1993 در اروپا شناخته شده است.

 ۳۹ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان ترکی، PDF، 
شابک: 978-600-9870-82-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş uzak dur)

برای دانلود کتاب صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş uzak dur) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صلح (جنگ دور شو) - ترکی استانبولی Barış (Savaş  uzak dur)
rahim ranjbar
۱۳۹۹/۸/۱۷
اتفاقا درست ترجمه شده در اصل میشه جنگ دور بمان چون dur به معنی ایستادن هست و بنده مدرس زبان ترکی هستم پس مطمئن باشید درست ترجمه شده
شاپور نیک پی
۱۳۹۹/۱/۱۷
من شاید اشتباه میکنم اما ظاهرا اسم کتاب اشتباه ترجمه استکلمه dur به معنی است و بیان قطعیت میاد جنگ دور است و با توجه به اخرین حرف صدادار کلمه قبلی dır درست است uzak dır
null null
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
عالی بود 5 ستاره هم کمه، 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)