دانلود کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی

  • از: زهرا ممشلو
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی

کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی نوشته زهرا ممشلو، به بررسی دلایل به وجود آمدن ترس از سخنرانی و ارائه راهکارهایی برای کنترل آن می‌پردازد.

ترس یکی از مکانیسم‌های طبیعی بدن برای بقاء است که می‌تواند محرک شما باشد. بیش از 75 درصد مردم از این نوع ترس رنج می‌برند با این حال تقریبا تمامی مردم مجبورند که در طول شبانه روز در برابر افراد دیگر که تعدادشان ممکن است بین 3 تا 100 نفر باشد صحبت کنند. پس آگاهی از این مشکل و یافتن راهی برای مقابله با آن بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

تحقیقات نشان داده که 76 درصد از سخنوران بزرگ قبل از رفتن به جایگاه سخنرانی دچار ترس و هیجان هستند. براساس آمارهای جهانی 19 درصد افراد ترس از صحبت در جمع در برابر دیگران را جزء بزرگترین ترس‌ها ذکر کردند و جالب است بدانید بسیاری از آن‌ها این کار را حتی وحشتناک‌تر از مرگ تلقی کرده بودند. ترس از مرگ و ترس از عنکبوت و تاریکی در مکان‌های بعدی قرار دارند. 75 درصد مردم از اضطراب سخنرانی رنج می‌برند.

اکثر افراد هنگامی که قرار است کار مهمی را در جمع و مقابل دید دیگران انجام دهند ممکن است مضطرب شوند. ورزشکاران قبل از بازی‌های بزرگ و مسابقات حساس، هنرپیشه‌ها قبل از شروع نمایش. حتی افراد مهم سیاسی هنگام سخنرانی‌های بزرگ کمی عصبی می‌شوند و ممکن است دچار استرس شوند و این یک حالت طبیعی است. این آمار و ارقام و تحقیقات فقط برای این بیان شد که بدانید تنها نیستید.

قبل از اینکه به سراغ دلایل بوجود آمدن ترس و اضطراب برویم، بهتر است بدانید که ترس از صحبت در جمع و سخنرانی در افراد بصورت علائم متفاوتی ظاهر می‌شود با توجه به شخصیت هر فرد و درجه اهیمت موضوع، شدت آن می‌تواند کم یا زیاد باشد. خشکی دهان، تپش قلب، ناراحتی دستگاه گوارش، عرق‌ کردن، لرزش صدا، سیاهی رفتن چشم، سرگیجه و فراموشی، قفل شدن زانو، سرد شدن دستان و کم آوردن نفس از جمله نشانه‌های اضطراب هستند که ممکن است یک یا چند مورد از آن‌ها در شخص اتفاق بیفتد. اما این ترس‌ها چرا بوجود می‌آیند و راهکارهای مقابله با آن چیست؟

 ۵۷ دقیقه، ۷۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۸ دقیقه
آشتی با غول سخنرانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی

برای دانلود کتاب صوتی آشتی با غول سخنرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آشتی با غول سخنرانی
حسین شعبانی
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
کتاب خوبی برای کسانی برای بار اول می‌خواهند سخنرانی کنند ممنون
سعیده خانی
۱۳۹۹/۱/۱۳
خوب بود. مختصر و مفید بود برای کسانی برای اولین بار بخوان سخنرانی کنن... دقیقا با توجه به اسم کتاب، آشتی با غول سخنرانی، بود. و نکات ریزه کاریها ذکر نشد چون مراحا بعد از آشتی میشه. برای من خیلی مفید بود. ممنون
محمد مودب شعار
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
بدک نیست واسه کسانی که میخوان یاد بگیرند فرایند کار چطوره خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)