دانلود کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته

کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته نوشته اریک ای کیمل، درباره‌ی عنکبوت تنبلی است که برای تهیه و خوردن غذا به خود زحمت نمی‌دهد و هیچ تلاشی نمی‌کند. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته می‌شنویم:

در روزی از روزها آنانسی عنکبوت در راه قدم زدن توی جنگل بود. اون با دقت به­ اطرافش نگاه کرد و ناگهان چشمش به یک سنگ عجیب خورد. یک­‌دفعه آنانسی سرش گیج رفت و روی زمین افتاد. هیچ­ چیزی ندید و همه­ جا سیاه شد.

یک­ ساعتی گذشت، آنانسی از خواب بیدار شد و اصلا باورش نمی‌شد که چه اتفاقی براش افتاده. خلاصه آنانسی به­ راهش ادامه داد، رفت و رفت و رفت تا اینکه به خونه­‌ی شیر رسید. شیر روی اِیوون خونش نشسته بود. تو خونه­‌ی شیر مقدار زیادی سیب­ زمینی وجود داشت. آنانسی عاشق سیب­ زمینی بود ولی بخاطر تنبلی زیاد نمی­‌خواست تنهایی اون­‌ها رو از زیرخاک بیرون بیاره.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
آنانسی و سنگ خزه بسته

راهنمای دانلود کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته

برای دانلود کتاب صوتی آنانسی و سنگ خزه بسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آنانسی و سنگ خزه بسته