دانلود کتاب صوتی از عشق و شیاطین دیگر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از عشق و شیاطین دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از عشق و شیاطین دیگر

کتاب صوتی از عشق و شیاطین دیگر اثر گابریل گارسیا مارکز، داستان عشق دختر پر شر و شور و همچنین کشیش کتابخوانی است که برای نظارت بر مراسم جن‌گیری او انتخاب شده است.

سییروا ماریا دختری است که با بی‌توجهی والدینش مواجه شده و در کنار خدمتکاران با آداب رسوم آفریقایی بزرگ می‌شود تا جایی که زبان آن‌ها را هم یاد می‌گیرد. روزی به همراه یکی از خدمتکاران در بازار بود که سگ‌هاری او را گاز می‌گیرد. این خبر به گوش اسقف منطقه می‌رسد و او مدعی می‌شود که روح این دختر در تسخیر شیطان قرار گرفته است. بنابراین از پدرش می‌خواهد که دختر را به صومعه تحویل دهد تا از او جن‌گیری کنند… در این بین پدر روحانی کایتانو دلاورا عاشق ماریا شده است و در فکر نجات جان اوست.

گابریل گارسیا مارکز (Gabriel García Márquez) به عنوان محبوب‌ترین نویسنده ادبیات اسپانیایى‌زبان پس از سروانتس از قرن هفدهم تا کنون شناخته مى‌شود و برنده جایزه نوبل ادبیات سال 1982 میلادى است. مارکز سرخوشانه داستان خود را با ترکیب مضامین قدرگرایى، خیالى، قهرمانى و همه مفاهیم دیگرى که از کودکى در دهکده آرکاتاکا در منطقه سانتامارتا کشورِ کلمبیا با آن رشد کرده بود، درآمیخته است. مارکز با نوشته‌هایش عناصر خیال را وارد زندگى روزانه و عادى مردم نموده است. توصیفات بی‌نظیر و تصویر‌پردازی بی‌نقص مارکز، خواننده را به عمق داستان می‌کشاند و با شخصیت‌های داستان عجین می‌کند.

کتاب از عشق تا شیاطین دیگر (Of Love And Other Demons) مارکز ارزش خواندن چند‌باره را دارد و این دیگر ویژگی آثار اوست. معدود نویسندگانی هستند که مردم سرزمینشان چنان شیفته باشند که مصرانه خواهان کاندیداتوری‌شان برای ریاست جمهوری باشند و مارکز از جمله این نویسندگان است.

در بخشی از کتاب عشق و شیاطین دیگر می‌شنویم:

سگی هار دختر نوجوانی را گاز می‌گیرد. مارکی کاسالدوئرو تنها دخترش را به اصرار اسقف به کلیسا می‌سپارد. ولی وهم حلول شیطان در جسم و روح دخترک، کلیسا را وا می‌دارد کشیش 36 ساله‌ای را مامور شیطان ستیزی از او نماید.

 ۶ ساعت و ۵۰ دقیقه، ۳۸۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل اول - بخش سوم
۱۷ دقیقه
فصل اول - بخش چهارم
۳۰ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۳۱ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۲۷ دقیقه
فصل سوم - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۱۹ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۳۳ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۳۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۲۹ دقیقه
فصل پنجم - بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل پنجم - بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی از عشق و شیاطین دیگر

برای دانلود کتاب صوتی از عشق و شیاطین دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از عشق و شیاطین دیگر
رضا فتحی
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
این نویسنده مارکز میگم ادم رو در قصه خودش قرق میکنه.
ابوالفضل جباری
۱۳۹۶/۹/۲۶
خیلی خوب مارکز خیلی خوبه
بهاره ندیمی
۱۳۹۷/۶/۲۴
بهترین کتاب مارکز نبود ولی با اینحال حس حال داستانهای او را داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)