دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف

کتاب صوتی اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف نوشته محمد قهرمانی و زهره قادری، به شما راهکارهایی طلایی برای داشتن اعتماد به نفس ارائه می‌دهد.

اعتماد به نفس چیست و از کجا می‌آید؟ اعتماد به نفس قدرتی است که درون هر کسی وجود دارد. اعتماد به نفس، یعنی توانایی و علاقه برای خلق چیزهایی که شما در زندگی به آن احتیاج دارید. مشکل اینجاست که ما بیشتر وقت‌ها این قدرت خود را فراموش می‌کنیم، این کتاب صوتی قصد دارد، اعتماد به نفس شما را نشان‌تان بدهد تا همیشه و در هر حالت به آن اتکا کنید.

اولین و مهم‌ترین عامل برای تغییر هر جنبه‌ای از زندگی و ایجاد آنچه که آرزویش را دارید، از ساختن عزت نفس و اعتماد به نفس شروع می‌شود؛ یعنی همه موفقیت‌های شما، روی خودباوری‌تان قرار گرفته است. عزت نفس و اعتماد به نفس اکتسابی است، شما می‌توانید با تمرین این موضوع را در درون‌تان ایجاد و یا تقویت نمایید، ولی این را به یاد داشته باشید که پروراندن عزت نفس و اعتماد به نفس، کاری است که باید تا پایان عمر انجام دهید. لازم است هر روز آن را همچون نیاز به غذا خوردن، تغذیه کنید، زیرا هرچقدر هم عزت نفس و اعتماد به نفس‌تان بالا باشد و هر چقدر روی فوندانسیون محکمی بنا شده باشد، ولی اگر مرتباً در جهت ارتقاء آن کاری نکنید، ممکن است با یک اتفاق یا شکست در زندگی، تمام ساختمان درونی‌تان فرو ریخته و آسیب‌های جبران ناپذیری برای شما به‌ وجود آید.

خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روحی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی و استعدادهای خود در انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتماد به خویشتن نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید هر چه اعتماد به نفس افراد بالاتر می‌رود آن‌ها احساس شادی بیشتری می‌کنند و لذت بیشتری از زندگی می‌برند. افراد با اعتماد به نفس بالا نسبت به افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند درآمد بیشتری کسب می‌کنند. در محل کار حال‌شان بهتر است و اگر بیکار شوند سریع‌تر از سایرین برای خود شغلی دست و پا می‌کنند. افزایش اعتماد به نفس به شما این امکان را می‌دهد که آزادی بیشتری را در زندگی خود احساس کنید و باور کنید می‌توانید حق انتخاب‌های عالی برای خود داشته باشید و از زندگی‌تان لذت بیشتری ببرید.

پس از شنیدن و عمل به توصیه‌های این کتاب صوتی، اراده‌ی خود را جمع کنید و با تمام وجود بخواهید که اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید و تغییرات مثبت را در زندگی خود احساس کنید.

 ۳ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
فصل اول: اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف
۲۱ دقیقه
فصل دوم: عزت نفس چیست و چگونه به آن دست پیدا کنیم
۲۹ دقیقه
فصل سوم: اعتماد به نفس و انواع آن
۳۳ دقیقه
فصل چهارم: عوامل موثر برشکل گیری و کاهش اعتماد به نفس - فصل پنجم - بخش اول
۳۵ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم: تصمیم گیری منطقی و عقلانی را یاد بگیرید
۲۷ دقیقه
فصل پنجم - بخش سوم: از دیگران بخواهید که شما را حمایت کنند
۳۲ دقیقه
فصل پنجم - بخش چهارم: در ارتباط با دیگران منفعل نباشید و خواسته‌های خود را ابراز کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف

برای دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف
mohammad null
۱۳۹۷/۱۱/۲۲
برنامه ای مفید و بسیار عالی برای کسانی که وقت خواندن کتاب را ندارن ولی غافل نشویم که هیج لذتی بالاتر از ورق زدن کتاب لمس آن و خواندن آن نیست موفق باشید و پایدار
لیلی کبیری
۱۳۹۷/۱۱/۲۲
خوب بوده خدا کنه توروح وروانم تاثیر مفید داشته باشد
سید مصطفی جزائری
۱۳۹۷/۱۱/۲۲
باسلام.
اصولا خوندن کتاب ویا شنیدن مطالب کتاب، خودش بهترین راه واسه شناخت دنیای پیرامونی و حتی درونی خودمون هست، هرچند تنها و تنها یار بی ادعایی ما آدم‌ها همین کتاب هست. اون هم توی عصر کنون.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)