دانلود کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل

کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل اثر تری هوور، درباره‌ی شخصیت معروفی به نام بابانوئل است که در جاهای مختلف دنیا او را با اسم‌های مختلفی می‌شناسند.

به عنوان مثال در کشور انگلستان به بابانوئل؛ سَنتا کلاس (Santa Claus) پدر کریسمس می‌گویند و در فرانسه هم به پِغِ نوئل معروف است. بابانوئل یا پاپانوئل یک شخصیت تاریخی و داستانی در فرهنگ عامیانه کشورهای غربی و مسیحی است. نام بابانوئل با جشن کریسمس آمیخته شده‌ است.

بابا نوئل عمدتاً یک پیرمرد چاق با ریش سفید بلند و لباس قرمز است. معمولاً او یک کیسه پر از هدیه به همراه دارد که در روز کریسمس یا شب قبل از آن برای بچه‌ها می‌آورد. این باور وجود دارد که بابانوئل بچه‌ها را به دسته‌های خوب و بد تقسیم می‌کند و برای کودکانی که رفتار مناسبی در طول سال داشته باشند هدایایی می‌آورد.

پاپانوئل در یک جنگل تاریک و مرطوب که پر از درخت بود زندگی می‌کرد. پاپانوئل آنجا را از هرجایی بیشتر دوست داشت چون خیلی آرام و ساکت بود. او مشغول بررسی و مرتب کردن عروسک‌های کوچولوی چوبی بود و می‌خواست عروسک‌ها را در روز کریسمس به بچه‌ها هدیه بدهد اما یک‌دفعه چیزی را دید که تعجب کرد و…

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
داستان افسانه‌ی پاپانوئل

راهنمای دانلود کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل

برای دانلود کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  افسانه‌‌ی پاپانوئل