دانلود کتاب صوتی انتری که لوطی‌ اش مرده بود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انتری که لوطی‌ اش مرده بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انتری که لوطی‌ اش مرده بود

کتاب صوتی انتری که لوطی‌اش مرده بود و چند داستان دیگر مجموعه‌ای از بهترین داستان‌های صادق چوبک است که با صدای گویا آرمان سلطان زاده روایت شده است.

صادق چوبک (Sadeq Chubak) زاده تیرماه ۱۲۹۵ در بوشهر است. وی به همراه صادق هدایت از پیشگامان داستان‌نویسی مدرن ایران به شمار می‌رود. از آثار مشهور چوبک می‌توان مجموعه داستان انتری که لوطی‌اش مرده بود و رمان‌های سنگ صبور و تنگسیر را نام برد.

اکثر داستان‌های صادق چوبک حکایت تیره‌روزی مردم طبقه فرودست است. چوبک با توجه به خشونت رفتاری‌ که در طبقات فرودست دیده می‌شد سراغ شخصیت‌ها و ماجراهایی رفت که هرکدام بخشی از این رفتار را بازتاب می‌دادند و ره به تاریکی می‌بردند. چوبک« انتری که لوطی‌اش مرده بود» را در سال ١۳۲۸ منتشر کرد.

موضوع داستان کتاب صوتی انتری که لوطی‌اش مرده بود و چند داستان دیگر به این صورت است:

معرکه‌گیر دوره‌گردی به نام لوطی جهان و انترش (مخمل) سر شب زیر یک درخت بلوط خشک بیتوته کرده بودند. لوطی درون تنه خالی درخت نشسته بود به تریاک‌کشی اما حالا که صبح شده، از خواب بیدار نمی‌شود. مخمل که گاهی شریک دود گرفتن‌های لوطی می‌شود اکنون خمار و نگران به لوطی‌اش خیره شده است. بعد از مدتی مخمل به این درک می‌رسد که لوطی مرده است. ابتدا هراسان می‌شود اما بعد به هر ترتیبی شده میخ طویله را از زمین بیرون می‌کشد و کم کم جرئت می‌کند دور شود. احساس آزادی می‌کند، تا به حال هرجا که زنجیر او را کشیده بود رفته بود اما حالا می‌توانست هرجایی که خواست برود. خودش زنجیر خود را می‌کشید. به گله گوسفند و بچه چوپانی که همانند خودش چوبدستی‌اش را پشت گردنش گذاشته بود برمی‌خورد و نسبت به او احساس نزدیکی می‌کند اما این آشنایی ختم به خیر نمی‌شود...

 ۶ ساعت و ۱ دقیقه، ۳۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
مردی در قفس - بخش اول
۲۱ دقیقه
مردی در قفس - بخش دوم
۲۶ دقیقه
مردی در قفس - بخش سوم
۹ دقیقه
عدل
۲۳ دقیقه
مسیو الیاس
۵ دقیقه
یحیی
۳۰ دقیقه
انتری که لوطی اش مرده بود - بخش اول
۲۲ دقیقه
انتری که لوطی اش مرده بود - بخش دوم
۹ دقیقه
قفس
۳۴ دقیقه
عروسک فروشی
۲۶ دقیقه
دسته گل - بخش اول
۲۷ دقیقه
دسته گل - بخش دوم
۶ دقیقه
یک چیز خاکستری
۱۵ دقیقه
پاچه خیزک
۷ دقیقه
همراه
۷ دقیقه
چشم شیشه ای
۷ دقیقه
همراه ( شیوه دیگر )
۸ دقیقه
دزد قالپاق
۱۴ دقیقه
بچه گربه ای که چشمانش باز نشده بود
۲۴ دقیقه
کفترباز
۲۶ دقیقه
پریزاد و پریمان

راهنمای دانلود کتاب صوتی انتری که لوطی‌ اش مرده بود

برای دانلود کتاب صوتی انتری که لوطی‌ اش مرده بود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انتری که لوطی‌ اش مرده بود

نظرات کتاب صوتی انتری که لوطی‌ اش مرده بود

roodan 156
۱۳۹۷/۴/۱۶
داستان کفتر باز از این مجموعه را پیشنهاد می‌کنم چندین و چند بار گوش کنید واقعا تفاوت یک نویسنده قوی با یک نویسنده متوسط و ضعیف در قدرت واژگان مشخص می‌شود شما نگاه کنید نویسنده چه اطلاع دقیقی از انواع و اقسام کفترها دارد البته این داستان که گوش می‌دادم ناگهان ذهنم به طرف داستان داش آکل رفت
علی ابراهیمی
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
آهنگ‌های پس زمینه بسیار هماهنگ با متن و صدای گوینده خیلی دلنشین است که البته متن روان صادق چوبک صحنه‌های داستان رو جلو چشم آدم ظاهر میکنه. ایکاش این همه قدرت در بکارگیری و استفاده از آرایه‌های ادبی در روایت‌ها و صحنه سازی‌های امید بخش و آینده ساز نیز به کار گرفته میشد.
mehdi mir
۱۳۹۹/۵/۲۴
نمیگم کتاب خوبی نیست ولی امتیاز ۴. ۷ براش خیلی زیاده و بعضی از قصه‌ها کاملا مشخصه که اخرش چی میخواد بشه و باید برای گوش دادنش حوصله کنی. شخصا داستان پریزاد و پریمان رو بیشتر از بقیه دوست داشتم.
مشاهد همه نظرات (۱۸)