دانلود کتاب صوتی ایستاده در کمند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایستاده در کمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ایستاده در کمند

کتاب صوتی ایستاده در کمند نوشته‌ی علی اکبر والایی، هم حکایت انسان‌هایی است که به کمند معرفت الهی دست یافته‌اند و هم انسان‌هایی که از این غافله جا مانده‌اند و اگر بخواهند می‌توانند نجات یابند.

این اثر دربردارنده‌ی چهار داستان از تاریخ اسلام است. «رد شمشیر بر پیشانی»، «رهایی در کویر»، «بشارت» و «سُریده در دام» نام این داستان‌ها هستند. داستان «رد شمشیر بر پیشانی» درباره‌ی «عابس بن ابی شکیب» می‌باشد که در واقعه‌ی کربلا به یاری امام حسین (ع) شتافت و داستان «سُریده در دام» درباره‌ی «منذر بن جارود» است که به امام حسین خیانت کرد و به ایشان پشت نمود.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی ایستاده در کمند می‌شنویم:

«عابس زیر لب، نام خدا را بر زبان آورد. اسب را هی کرد و خود را نزد مولایش رسانید. اکنون مولایش اباعبدالله الحسین (ع)، در میانه میدان کارزار، مقابلش قرار داشت. عابس افسار اسب را کشید. بی‌درنگ از اسب راهوار خود پایین آمد و زانوی اطاعت بر خاک سایید و بر رخ پر مهر امامش نگریست و گفت: یا اباعبدالله! آگاه باش، به خدا سوگند، روی زمین، خواه نزدیک یا دور، کسی نزد من عزیزتر از شما نیست و کسی را چون شما دوست ندارم. اگر قدرت داشته باشم که ظلم را از شما به چیزی که عزیزتر از جان و خونم باشد دور کنم، چنین خواهم کرد. سلام بر شما یا اباعبدالله! شهادت می‌دهم که بر هدایت شما و هدایت پدرتان استوار هستم.»

 ۱ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲۰ دقیقه
رد شمشیر بر پیشانی
۲۴ دقیقه
سریده در دام
۲۱ دقیقه
رهایی در کویر
۷ دقیقه
بشارت - بخش اول
۹ دقیقه
بشارت - بخش دوم
۳ دقیقه
بشارت - بخش سوم
۱ دقیقه
بشارت - بخش چهارم
۲ دقیقه
بشارت - بخش پنجم
۶ دقیقه
بشارت - بخش ششم
۲ دقیقه
بشارت - بخش هفتم
۴ دقیقه
بشارت - بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ایستاده در کمند

برای دانلود کتاب صوتی ایستاده در کمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ایستاده در کمند