دانلود کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید

کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید اثر دارن هاردی، جهشی برای درآمد، زندگی و موفقیت شماست و دربردانده‌ی نکات طلایی موفقیت در کار و زندگی از کتاب اثر مرکب است. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی در کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب می‌گوید:

«باورهای شما نسبت به پتانسیل‌تان و کارهایی که می‌توانید یا نمی‌توانید انجام دهید، همگی ساختگی هستند. چالش من برای شما این است که همین الآن تغییر را ایجاد کنید. تمام موفقیت‌هایی که تا الآن به دست آوردید فقط قسمت کوچکی از آن چیزی است که واقعاً برای شما شدنی هست. شما بسیار قوی‌تر و با ظرفیت‌تر از آن چیزی هستید که فکرش را می‌کنید.
ساده‌ترین سؤالی که می‌خواهم از خود کنید این هست که چرا شما در حال حاضر بیشتر از آن چیزی که الآن هستید، موفق نیستید؟»

دارن هاردی (Darren Hardy) یکی از مطرح‌ترین اساتید موفقیت و تحول فردی و سازمانی در دنیای امروز است. کتاب اثر مرکب او چنان شوق و استقبالی از سوی مخاطب جهانی (از جمله مخاطب ایرانی) در پی داشته که او را به چهره‌ای بی‌بدیل در این حوزه تبدیل کرده‌ است. آموزه‌های او به قدری ساده هستند که هرکسی توان اجرای آن را در خود می‌بیند و چون این آموزه‌ها را به کار ببندد، تاثیری شگفت‌‌آور را در تمامی بخش‌های زندگی خود مشاهده خواهد کرد و نتیجه‌اش رقم خوردن زندگی مطابق اهداف و آرزوهایی‌ست که فرد در گذشته آن‌ها را جزو محالات و خیالات قلمداد می‌کرده‌ است. بخشی از مهم‌ترین این آموزه‌ها را می‌توانید در این کتاب صوتی آموزشی به دست آورید.

دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال 2015 ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

فهرست مطالب

۸۵ دقیقه
باشگاه اثر مرکب فرمولی جدید
 ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۷۰۰۰ ت (۳۰%) - 2.44€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید

برای دانلود کتاب صوتی باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  باشگاه اثر مرکب: فرمولی جدید
Saeedeh Asadi
۱۳۹۷/۷/۲۹
خیلی عالی بود. ایکاش این کتابها وارد درسهای مدرسه میشد. از کتاب راه ممنونم که این روزها دوست اصلی من شده. امیدوارم همیشه موفق باشید
کاویان حسین پناهی
۱۳۹۸/۴/۲۵
ای کاااااااااااااش
مهران مختاری
۱۳۹۷/۷/۲۹
هر کسی در زندگیش باید این کتاب رو بخونه
عادل سعیدی
۱۳۹۷/۷/۲۷
عالیییئیی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)