دانلود کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد

کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد نوشته‌ی ت. وی پامدا، داستانی آموزنده و جذاب درباره‌ی راهبه‌ای پیر است که بیمار شده و به دنبال جایگزینی خوب برای خود می‌گردد.

موضوع کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد (The Cleverest Thief) چیست؟

در سال‌های بسیار دور راهبی بزرگ در معبدی زندگی می‌کرد که حدود 100 سال سن داشت. او نیمی از عمر خود را به آموزش، راهنمایی و تربیت راهب­ه‌های جوان­‌تر سپری کرده بود و به آن‌ها در مراحل مختلف زندگی‌شان کمک کرد تا بتوانند بهترین و درست‌ترین راه را برای خود انتخاب کنند. تا هم بتوانند به دیگران خدمت کنند و هم از آرامش روحی برخوردار باشند.

در یکی از روزها، راهب به شدت بیمار شد و توانایی اداره‌ی امور را از دست داد. او تصمیم گرفت رهبری از میان راهبان جوان انتخاب نماید. او راهبان را به بیرون می‌فرستد و به آن‌ها دستور داد چیزی را بدزدند، اما باید طوری این‌ سرقت را انجام دهند که هیچ‌کس متوجه آن نشود. تمام راهبان جوان به دستور استاد عمل کردند به جز یک نفر…

کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 8 تا 12 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. این داستان اهمیت مسئولیت‌پذیری و اعتماد به نفس را به کودکان یاد می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد می‌شنویم:

یکی از راهب‌ها که می‌خواست همه رو تحت تاثیر قرار بده گفت یک دونه‌ی برنج دزدیده که هم چیزی دزدیده باشه و هم از اونجایی که دونه‌ی برنج خیلی کم ارزشه، کسی چیزی رو از دست نداده باشه.

راهبِ دیگه‌ای گردنبندی رو توی دست‌هاش تاب داد و با افتخار گفت که اون گردنبند رو طوری از گردن یک خانم پیر دزدید که پیرزن اصلا متوجه نشده و احتمالا وقتی که از نبودش خبردار بشه فکر می‌کنه که خودش از گردنش افتاده. راهب‌ها وسایل دزدیده شده رو دونه به دونه نشون می‌دادن و با صدای بلند توضیح می‌دادن که چطور دزدیدنش.

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
باهوش‌ترین دزد

راهنمای دانلود کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد

برای دانلود کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  باهوش‌ترین دزد
Setayesh Mirzaei
۱۳۹۹/۷/۲۵
خیلی بد بود داستان‌های خارجی خیلی بهتر
مسعود پنجه دخت
۱۳۹۹/۷/۲۴
بسیار داستان زیبایی بود. ‌ای کاش می‌شد از این داستان‌های زیبا و آموزنده انیمیشن ساخت و به بچه‌های ایرانی نشون داد.
زلفا درازهی
۱۳۹۹/۷/۲۰
عالی بود عالی عالی عالی عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)