دانلود کتاب صوتی بخشکی شانس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخشکی شانس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بخشکی شانس

کتاب صوتی بخشکی شانس نوشته‌ی لی باک درباره‌ی کشاورزی است که می‌خواهد بخوابد و بسیار نگران کارهایی است که باید روز بعد انجام دهد، اما حیوانات مزرعه نمی‌گذارند او استراحت کند و اتفاقات مختلفی در مزرعه رخ می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی بخشکی شانس (Oh, Crumps) چیست؟

کشاورز فلاندرو به رختخوابش می‌رود و بسیار خسته است. او می‌خواهد هر چه زودتر بخوابد و کارهای مهم فردای خود را مرور می‌کند و می‌داند سرش بسیار شلوغ است؛ بنابراین نیاز دارد بیشتر استراحت کند. هنگامی که چشم‌های فلاندرو گرم خواب می‌شوند ناگهان بزغاله‌ها شروع به سروصدا می‌کنند و... .

کتاب صوتی بخشکی شانس مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب کودکان 3 تا 8 سال است و لی باک (Lee Bock) آن‌ها را با زندگی در مزرعه آشنا می‌سازد.

در بخشی از کتاب صوتی بخشکی شانس می‌شنویم:

کشاورز فلاندرو از جاش بلند شد، پوتین‌هاش رو نصفه نیمه پوشید، از در بیرون رفت و توری در رو این بار آروم و بی‌صدا پشت سرش بست. بعد لخ‌لخ کنان از پله‌ها پایین رفت، به اسطبل برگشت، سطل‌های آب گاوها رو براشون پر کرد و یونجه‌های تازه توی آخورشون ریخت. گاوها که از دیدن یونجه‌ی تازه راضی بودن مشغول خوردن شدن و دیگه صدایی ازشون درنیومد.

- «خب، حالا که همه جا آرومه می‌تونم بخوابم.»

وقتی که به خونه برگشت فورا توی تختش خزید، پتو رو تا زیر دماغش بالا آورد، خمیازه‌ای کشید و بعد با خودش گفت: «وای که چقد خسته‌ام. اصلا فکرم کار نمی‌کنه. فردا هم که کلی کار دارم. باید شیر گاوها رو بدوشم، حصارهای دور زمین رو تعمیر کنم، چمن‌های باغ رو کوتاه کنم و یه سر هم به انبار غله بزنم. تا چشم بهم بزنم صبح شده. بهتره زودتر خوابم ببره.»

 ۱۰ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخشکی شانس

راهنمای دانلود کتاب صوتی بخشکی شانس

برای دانلود کتاب صوتی بخشکی شانس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بخشکی شانس

نظرات کتاب صوتی بخشکی شانس

زهرا اکبری
۱۴۰۰/۱/۱۷
دخترم دوست داشت... صدا عالی بود
مشاهد همه نظرات (۲)