دانلود کتاب صوتی به همستر کمک کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به همستر کمک کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به همستر کمک کن

کتاب صوتی به همستر کمک کن نوشته‌ی هیلاری ان رابینسون، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی دختری به نام اریکاست که همسترش به تازگی چندین فرزند به دنیا آورده و او باید از همه‌ی آن‌ها مراقبت کند.

موضوع کتاب صوتی به همستر کمک کن (Help a Hamster) چیست؟

شخصیت اصلی این داستان صوتی اریکا نام دارد که از همستری به اسم هنری مراقبت می‌کند. هنری بچه‌های زیادی در مدت کمی به دنیا آورده و اریکا حالا باید از چندین همستر مراقبت کند. او برای آن‌ها خانه‌ی زیبایی درست کرده بود که در آن می­‌دویدند و بازی می­‌کردند. مامان اریکا بعضی مواقع به همسترها اجازه می­‌داد که از قفس­‌های خود بیرون بیایند و در خانه چرخی بزنند، چون باور داشت که حتی همسترها هم به تنوع احتیاج دارند.

کتاب صوتی به همستر کمک کن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی به همستر کمک کن می‌شنویم:

روز بعد، الفی با مامانش به مدرسه اومد. مادرش اومده بود که همسترها رو ببینه. الفی هم با خودش یک کتاب آورده بود که بهش می‌گفت داستان زندگی الفی و اسمش با حروف درشت روش نوشته شده بود. زیرش هم عکسی از بچگی‌های خودش بود.

اون کتاب رو باز کرد و به بچه‌ها نشون داد که توش، اول از همه عکسی از نوزادی خودش بود که توی بغل یکی از پرستارهای بیمارستان خوابیده بود. بعد عکس‌هایی از مادر واقعیش که اون رو به دنیا آورده بود و صفحات بعدیش هم عکس‌ کسایی بود که تا قبل از اومدنش پیش خانواده‌ی جدیدش، ازش مراقبت کرده بودن.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
به همستر کمک کن

راهنمای دانلود کتاب صوتی به همستر کمک کن

برای دانلود کتاب صوتی به همستر کمک کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به همستر کمک کن