دانلود کتاب صوتی بی‌میلی جنسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بی‌میلی جنسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بی‌میلی جنسی

کتاب صوتی بی‌میلی جنسی اثر مجتبی جعفری، به شما کمک خواهد کرد تا راه‌حل مشکلات و پاسخ پرسش‌های جنسی خود را در روابط رمانتیک و ازدواج بیابید.

همه ما گاهی در زندگی با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه می‌شویم. در برخورد با این دشواری‌ها، در اختیار داشتن منابع و مهارت‌هایی که به ما کمک می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن از عهده حل مشکلات خود برآییم تسلی‌‌بخش است. زندگی لحظه به لحظه با مسئله همراه است و رشد در گرو حل مؤثر این مسائل است. تصور این که به گونه‌ای زندگی کنیم که با مسئله‌ای رو‌به‌رو نشویم، نادرست و غیرممکن است، اگرچه گاهی با فراز از مشکلی تصور می‌کنیم مسئله‌ای وجود ندارد که البته این خود، شرایط را دشوار می‌سازد و در آینده با اشکال پیچیده‌تری از مسائل رو‌‌به‌‌رو خواهیم شد. کیفیت روابط بین فردی در ازدواج از عمده‌ترین مواردی است که در زندگی زناشویی نقش تعیین‌ کننده‌ای را در پیش‌بینی رضایت از زندگی زناشویی به طور کلی ایفا می‌کند.

زمانی که دو نفر با پیشینه‌های متفاوت جنسیتی، شخصیتی و خانوادگی وارد رابطه صمیمانه زناشویی می‌شوند، تجربه‌ای بسیار متفاوت از سایر روابط خواهند داشت. زن و شوهر بیشترین حوزه‌های مشترک را با هم خواهند داشت، رابطه‌ی دو طرفه‌ای که می‌تواند موجبات رضایت، کفایت و احساس تعلق عمیق را به ارمغان بیاورد و یا به عکس احساس شکست، تنهایی، انزوا، سرخوردگی و بی‌کفایتی را به همراه داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که به طور جدی زندگی زناشویی را به ویژه در زوج‌های جوان تحت‌الشعاع خود قرار داده است، بروز اختلالات جنسی در روابط آن‌ها است. به مراتب این مشکلات که دقیقاً هم نمی‌توان نام آن را مشکل نهاد. چون فقط و فقط با چند راهکار ساده و تعمل و بردباری طرفین با گذشت زمان رفع می‌شود که حتی بعد از آن نیز باورش برای شما سخت می‌شود که آیا واقعاً شما به خاطر اینگونه مسائل پیش پا افتاده زندگی را به خود و همسرتان تلخ کرده بودید.

نداشتن میل جنسی یک اختلال عملکرد جنسی شایع است اما مهم پیدا کردن ریشه میل جنسی پایین است که با درمان آن از فعالیت جنسی می‌توان لذت برد، اختلال عملکرد جنسی در زنان شایع‌تر است نداشتن میل جنسی در مردان شایع نیست. مطالعات نشان داده‌اند که بیش از 30 درصد از زنان جوان و میانسال اغلب با دوره‌های طولانی هیچ احساس تمایلی به رابطه جنسی ندارند در اغلب موارد، آن یک مرحله به طور موقت برای زنان است اما گاهی اوقات، لازم است به دنبال توصیه‌های روانی و پزشکی کارشناسان باشند متاسفانه، حل این مشکل عمدتاً به دلیل بسیاری از عوامل اساسی است که منجر به کمبود میل جنسی می‌شود. آسان نیست امید خود را از دست ندهید همیشه چیزهایی که شما می‌توانید انجام دهید و یا درمان پزشکی برای کمک به شما وجود دارد.

میل جنسی کم، تعاریف مختلفی برای افراد مختلف دارد و ممکن است برخی از تفاوت‌ها در چیزی باشد که منجر به یک هدایت جنسی کم در مردان و زنان می‌شود. تمایل جنسی کم یکی از رایج‌ترین مسائل جنسی برای زنان است. مسائل روانی خاص مانند اضطراب، استرس، اعتماد به نفس پایین، تصویر بدن ضعیف و سابقه سوء استفاده جنسی می‌تواند میل جنسی یک زن را در راه منفی تحت تاثیر قرار دهد به طور مشابه، مسائل مربوط به رابطه متفاوت می‌تواند روی نزدیکی عاطفی تاثیر بگذارد و می‌تواند یک قاتل میل جنسی باشد این مسائل شامل درگیری حل نشده، ارتباطات ضعیف، نقض اعتماد و خیانت است. 

اضطراب و استرس ناشی از کار روز به روز می‌تواند میل جنسی را تحت تاثیر قرار دهد دیگر مسائل روانی مربوط به خانواده و روابط نیز ممکن است مشکلات جنسی ایجاد کنید. میل جنسی پایین در افراد مبتلا به دیابت شایع است شرایط دیگر مانند فشار خون بالا، چاقی و کلسترول بالا ممکن است باعث اثر منفی بر روی سلامت جنسی شما داشته باشد به طور مشابه، برخی از داروهای ریزش مو، داروهای HIV و بسیاری از داروهای دیگر می‌تواند اثرات منفی بر میل مرد به داشتن رابطه جنسی داشته باشد.

تستوسترون میل جنسی در مردان و همچنین زنان را کنترل می‌کند و کاهش در سطح تستوسترون بر چگونگی داشتن احساس رابطه جنسی تاثیر می‌گذارد سطوح پایین در مردان مسن وجود دارد اما برخی از داروها، بیماری‌های مزمن و داروها می‌تواند سطح تستوسترون را کاهش دهد هورمون‌های دیگر مانند سطح هورمون تیروئید پایین یا به ندرت، سطح پرولاکتین بالا همچنین می‌توانند میل جنسی را کاهش دهند.

اگر داروهای ضد افسردگی باعث مشکل شده است دکتر شما ممکن است آن را برای بهبود میل جنسی تغییر دهد برای حل و فصل مسائل عاطفی، بحث در مورد آن با یک درمانگر جنسی مفید است که می‌تواند تکنیک‌های خاص و تمرینات برای کمک به زوج‌ها برای یک زندگی جنسی فعال را آموزش دهد.

هدف کتاب بی‌میلی جنسی ارائه شیوه‌ها و راهکارهای جدیدی برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه است.

فهرست مطالب

۶۴ دقیقه
بخش اول
۶۸ دقیقه
بخش دوم
 ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۱۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بی‌میلی جنسی

برای دانلود کتاب صوتی بی‌میلی جنسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بی‌میلی جنسی
محمد منصوری
۱۳۹۷/۹/۲۲
در مورد مشکلات جنسی و شهوترانی هم کتاب بزارید
raheleh moradi
۱۳۹۷/۹/۲۳
متاسفانه با شنیدن نمونه کتاب، از خرید منصرف شدم؛ چرا که در بخش نمونه، ناباروری زوجین را صرفا با مشکلات جنسی در ارتباط میدانست که در واقع اینطور نیست. ناباروری یک مشکل بیولوژیک است که دلایل جنسی هم می‌تواند داشته باشد و یک زوج نابارور قادر به ادامه حیات جنسی رضایتمندانه خواهند بود.
hossain khatrooshi
۱۳۹۷/۹/۲۰
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)