دانلود کتاب صوتی تجارت الکترونیک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجارت الکترونیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تجارت الکترونیک

کتاب صوتی تجارت الکترونیک اثر حسین زینی وند، راهنمایی کاربردی برای استفاده از ابزارهای تحت وب و اینترنت در مراودات تجاری و معاملاتی است. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

امروزه اینترنت یکی از مهم‌ترین مدل‌های ارتباطی در شبکه جهانی وب (World Wide Web) است که تغییرات اساسی در زندگی و روابط بین انسان‌ها ایجاد کرده. یکی از مهم‌ترین روابط بین انسان‌ها، روابط تجاری است. وب با امکانات فوق‌العاده‌اش، روابط تجاری انسان‌ها را تغییر داده است. یعنی، تکنولوژی وب نه تنها مرزها و فواصل جغرافیایی را حذف کرده، بلکه اختلافات زمانی، ملیتی، قومیتی و زبان را نیز برداشته است. به طوری که افراد می‌توانند با استفاده از یک خط تلفن و رایانه، بدون این که از منزل‌شان خارج شوند، از هر جای دنیا کالا، محصولات یا خدمات‌شان را خریداری کرده، یا به دیگران بفروشند. این همان تجارت الکترونیکی است.

تجارت الکترونیکی فارغ از جغرافیا و زمان است یعنی تجارتی در هر زمان و در هر مکان. امروزه تجارت الکترونیکی با توسعه فن‌آوری‌های ارتباطی به قدری گسترده شده که شرکت‌ها و کسب و کارهای فعال در این حوزه دیگر محلی نیستند بلکه ماهیتا در سطح بین‌الملی فعالیت می‌کنند و تجارت دنیای امروز به شکل تجارت الکترونیکی جز لاینفک زندگی انسان‌ها در عصر اطلاعات شده است.

در حال حاضر با توجه به گستردگی شبکه‌های اینترنتی و در دسترس بودن آن، خارج شدن سیستم‌های ارتباطی تحت وب از رو میزی به قابل‌حمل، مانند تبلت و موبایل و در نتیجه ادغام تکنولوژی‌های ارتباطی نظیر شبکه‌های موبایل و اینترنت، تجارت الکترونیک جز لاینفک اقتصاد آنلاین و سهمی از درآمد سرانه در جامعه جهانی است.

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۳ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۱۷ دقیقه
بخش نهم
۲۰ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۲۱ دقیقه
بخش دوازدهم
 ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۲۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تجارت الکترونیک

برای دانلود کتاب صوتی تجارت الکترونیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تجارت الکترونیک