دانلود کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه

  • راوی: سید روح الله باغبان
  • ناشر صوتی: آوارسا
  • ۱۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه

کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه، قرائت متن فارسی دعای زیبای شعبانیه است که با صدای دل‌نشین سید روح الله باغبان روایت می‌شود.

این دعا مناجاتی از امام علی (ع) است که گفته‌اند همه امامان (ع) پس از ایشان به قرائت آن توجه خاصی داشتند. ابن خالویه این مناجات را به صورت مرسل از امیرالمومنین (ع) نقل کرده و منابع دعایی شیعه آن را مکتوب کردند. ماه شعبان از مقامی خاص برخوردار و ماه پیامبر (ص) نام گرفته است. این ماه به عنوان مدخل ورود به ماه میهمانی خداوند است. برای این ماه اعمال زیادی سفارش شده که یکی از آن‌ها صلوات و مناجات شعبانیه است که گنجینه‌ای از معارف را در خود جای داده‌اند.

مناجات شعبانیه مجموعه‌ایست از مسائل توحیدی که انسان‌های معصوم یعنی اهل بیت (ع) در اثر عبادت و بندگی به آن دسترسی داشته‌اند و آن را در قالب دعا بیان کرده‌اند. به عبارت دیگر نهایت ادیان به ویژه اسلام که معرفی توحید است در این مناجات به صورت آشکار دیده شده به طوری که در کلام هیچ یک از عرفا توحید با چنین چهره‌ای ترسیم نشده است، در این مناجات مراتب و مقاماتی که انسان در اثر عبودیت به آن‌ها می‌رسد، بیان شده و فردی که می‌خواهد مقام حق را بشناسند و با او در ارتباط باشد می‌تواند با قرائت و فهم «مناجات شعبانیه» به آن دست یابد. اما توصیه می‌شود که در قرائت این مناجات تنها به عربی آن اکتفا نکنید، بلکه باید مقاصد، معنا و عوالم پنهان در آن را در نیز نظر بگیرید.

در بخشی از کتاب صوتی مناجات شعبانیه می‌شنویم:

«معبود من! جود و بخششت، آرزویم را گسترش داده است، و عفو تو بر کردار زشت من برتری یافت. معبود من! مرا به دیدارت، در روزی که میان بندگانت داوری می‌کنی شادمان کن»

 ۱۷ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
مناجات شعبانیه

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه

برای دانلود کتاب صوتی ترجمه مناجات شعبانیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترجمه مناجات شعبانیه
سیدعلی آغا حسینی
۱۳۹۸/۱/۲۱
ممنون.
امیر عظیمی کوهی
۱۳۹۸/۱/۲۲
بسیار دل نشین و اثر گذار
باید این گونه آثار در اینگونه مناسبت‌ها بیشتر شود
آرزو فروغی
۱۳۹۸/۱/۲۱
خیلی زیبا ودلنشین بود سپاس فراوان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۶)