دانلود کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان

  • راوی: سید روح الله باغبان
  • ناشر صوتی: آوارسا
  • ۷۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان

کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان با صدای دل‌نشین سید روح الله باغبان روایت می‌شود، این دعا از تعقیبات نماز در ماه مبارک رمضان است.

در بخشی از کتاب صوتی دعای ماه رمضان می‌شنویم:

«ای خدای بلند مقام، ای بزرگوار، ای آمرزنده، ای مهربان، تو ای خدای بزرگ، که هیچ مثل و مانند ندارد و به گفتار و کردار خلق شنوا و بیناست، و این ماه است که مقامش را عظیم کردی و کرامت و شرافت و فضیلتش را بر سایر ماه‌ها دادی، و این ماه است که روزه‌اش را بر من واجب گردانیدی.»

 ۲۴ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
دعای شهر الرمضان

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان

برای دانلود کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترجمه‌ی دعای ماه رمضان

نظرات کتاب صوتی ترجمه‌ی دعای ماه رمضان

mohammad hossin mohammad hossein
۱۳۹۸/۲/۲۷
عرض ادب
باید عرض کنم اکو نیازی نیست واقعا
و مورد بعدی جناب باغبان یک مدل خاصی میخونن
نمیگم بده.. خیر. ولی خیلی دلنشین نیست برای شخصه من. اگه یکم روان تر بخونن و خیلی کتابی و درشت نخونن و همچنین یکم سریع تر به نظرم خیلی قشنگ تر میشه
برای مثال من سرعت صوت رو تا 1. 4 بالا میبرم

با تشکر فراوان
خیلی عالی و زیبا.. اما جای پیشرفت داره
با تسکر از زحمات فراوانتون
Alireza Qasemi
۱۳۹۹/۱/۲۴
سلام. آنچه از دل براید، لاجرم بردل نشیند. صدای زیبای آقای باغبان یک نوستالژی برایم دارد. و این صوت مرا به گذشته میبرد. از مترجم اثرات هم باید تقدیر و تشکر کرد. خلوتی با خود یعنی خلوت با خدا و چه بهتر شنیدن اهنگ دوستی بیشتر با خدا که در ابن روزها خیلی خیلی از دوستمان غافل شدیم، ولی او از ما غافل نمی‌باشد و کاملا حواسش به ما هست.
میسا باوی
۱۳۹۹/۳/۲۷
فوق العاااااااده بود صدا و کلمات آرااامش به تمام معنارو بهتون میده حتماحتماحتما دانلود کنید و هزرااان بارگوش کنید کلمه به کلمه‌اش آرامش و نور تو وجود انسان بیدار میکنه بهتر از صدتا آهنگ و ترانه انگار که وقت دلتنگی خدا روبروی شما نشسته و شما حرف‌های دلتون رو میگن ممنون از سازنده و کتابراه عزیز😘😘😘😘
مشاهد همه نظرات (۳۴)