دانلود کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان

  • از: امیر احمدی
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان

در کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان اثر امیر احمدی، منشأ و ماهیت ترس‌ها بیان می‌شود و روش‌های مؤثری برای غلبه بر ترس‌های غیر لازم که شما را از حرکت و موفقیت نگه می‌دارند، ارائه می‌گردد.

ترس‌ها، شما را محدود کرده‌اند. ترس‌ها، کنترل زندگی ما را در دست گرفته‌اند. هر جا ترس داریم، زندگی‌­مان را در همان زمینه، کوچک‌تر کرده­‌ایم. برای جلوتر رفتن، باید بر ترس‌ها پا گذاشت. چاره‌ی دیگری نیست. هدف کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان، پایان دادن به ترس‌های غیر ضروری و مزاحمی که ما را آزار می‌دهند، است.

برای کنترل و غلبه‌ی همیشگی بر ترس، باید ابتدا آن را به درستی شناخت و سپس آن را از بین برد. آگاهی کامل و تمرینات مناسبی که در این کتاب صوتی وجود دارد، شما را قادر خواهد کرد که در زندگی­تان، یک بازیگر خوش­ نقش باشید.

در بخشی از کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان می‌شنویم:

وقتی شما احساس خطر می‌کنید، ترس‌تان شروع می‌شود. هر زمان که احساس کنید در معرض خطر و آسیب هستید، شروع به ترسیدن می‌کنید. وقتی احساس کنید که در برابر یک تهدید خارجی، توانایی مقابله ندارید، خواهید ترسید. آسیب پذیر بودن، باعث ترس می‌شود، زیرا وجود شما در خطر خواهد بود. دور شدن از آسایش نیز یکی دیگر از دلایل ترس است. زمانی که از منطقه‌ی امن خود خارج می‌شویم، شروع به ترسیدن می‌کنیم. هنگامی که آبرو یا شأن و جایگاه خود را در خطر می‌بینیم نیز می‌ترسیم. احتمال مسخره شدن، احمق و ناتوان جلوه کردن، و تصوراتی از این دست، موجب ایجاد احساس ترس در ما می‌شود.

 ۴۲ دقیقه، ۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۲ دقیقه
ترس‌هایت را بترسان

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان

برای دانلود کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترس‌هایت را بترسان

نظرات کتاب صوتی ترس‌هایت را بترسان

maya shahla
۱۳۹۸/۵/۲۸
خانم گوینده صداشون خوبه ولی چرا افعال آخر جمله هارو‌ی جوری بیان میکنن؟! قشنگ نیست این مدل
marzieh moeinifard
۱۳۹۹/۱۲/۲
اگر نمونه رو گوش میدادم اصلا این کتاب (با وجود مطالب مفیدش) و نمیخریدم، گوینده چرا این طوری حرف میزنه!!!
Naser Arvanaghi
۱۳۹۸/۹/۱
چرا گوینده اینجوری حرف میزنه؟
مشاهد همه نظرات (۸)